Pořiď si nový Samsung Galaxy Z Flip4 a získej výkupní bonus až 3 500 Kč

Vyměň své staré zařízení (tablet, telefon či chytré hodinky) za nový skládací telefon Samsung Galaxy Z Flip4, který nabízí mnoho nadčasových a inovativních funkcí. Těšit se můžeš ze zbrusu nového provedení designu, osmijádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, ohebného 6,7" AMOLED displeje s adaptivní frekvencí až 120 Hz, vytrvalé kondice baterie a rychlého bezdrátového nabíjení.

Foť jako o závod

S Flipem, který je vybaven režimem FlexCam, zazáříš nejen při vlogování, focení selfie, ale také při kouzelných nočních záběrech s Nightography. Navíc je tak samostatný, že už se nemusíš ptát kolemjdoucích, zda by tě s kamarády vyfotili. S ním to zvládneš úplně sám.

Díky jeho tenkosti a skladnosti se vejde do každé kapsy nebo menší kabelky. Je odolný i při styku s vodou a stává z něj společně se Z Fold4 jedno z prvních voděodolných skládacích zařízení na světě.

Postup při výkupu na prodejně

 1. Přijď na naši prodejnu do 28. 2. 2023 s cílem pořídit si nový Samsung Galaxy Z Flip4.
 2. Vezmi s sebou své použité zařízení, které nám chceš prodat. Naši zkušení prodejci jej prohlédnou, ohodnotí jeho stav a nabídnou ti tu nejlepší možnou výkupní cenu.
 3. Ty se poté rozhodneš, zda se vším souhlasíš a zda si peníze necháš vyplatit nebo je použiješ na nákup nového zařízení.
 4.  Pokud sis zakoupil jednu z novinek Samsung Galaxy Z Flip4, získáš navíc bonus 3 500 Kč.
 5. Celý proces je rychlý a jednoduchý. Přineseš staré zařízení a odneseš si zbrusu nový Samsung Galaxy Z Flip4 za výhodnou cenu poníženou nejen o cenu výkupu starého zařízení, ale i o výkupní bonus.
 6. K získání vyššího bonusu je potřeba odprodat chytrý telefon, tablet nebo chytré hodinky, které vykupujeme. V případě, že chceš odprodat tlačítkový telefon nebo telefon, který jsi nenašel mezi vykupovanými telefony, zvol položku "Ostatní". Výkupní bonus bude nižší, a to 1 000 Kč.

Postup pro získání bonusu online

 1. Kup si v termínu do 28. 2. 2023 nový Samsung Galaxy Z Flip4.
 2. Zaregistruj své použité zařízení (telefon, tablet či chytré hodinky) na novysamsung.cz a vyplň údaje potřebné ke zrealizování výkupu.
 3. Vyber typ použitého zařízení a dle jednotlivých otázek proveď diagnostiku jeho stavu. Poté se zobrazí finální výkupní cena.
 4. Zvol model a vlož IMEI číslo svého nového Samsung Galaxy Z Flip4. Dále přilož čitelnou kopii účtenky/faktury tohoto nového Samsungu.
 5. Po přijetí tvého starého zařízení a jeho validaci ti spolu s výkupní cenou zašleme jednorázový bonus až 3 500 Kč. *
 6. K získání vyššího bonusu je potřeba odprodat chytrý telefon, tablet nebo chytré hodinky, které vykupujeme. V případě, že chceš odprodat tlačítkový telefon nebo telefon, který jsi nenašel mezi vykupovanými telefony, zvol položku "Ostatní". Výkupní bonus bude nižší, a to 1 000 Kč. * *

Do 5 pracovních dní od doručení zásilky na naši adresu tě budeme kontaktovat ohledně výkupní smlouvy. Pokud se námi navrhovaná výkupní cena bude lišit od ceny uvedené v původním nacenění, důvod popíšeme, případně doložíme fotografiemi.

Po vzájemném odsouhlasení ti e-mailem zašleme k potvrzení výkupní smlouvu.

Výkupní cenu starého zařízení vyplatíme na tebou uvedený bankovní účet nejpozději do 5 pracovních dní od potvrzení výkupní smlouvy společně s výkupním bonusem 3 500 Kč v případě, že sis zakoupil Samsung Galaxy Z Flip4..


 * Více informací nalezneš na oficiálních stránkách Samsung.

 * * Výkupní bonus lze využít pouze 1x na jedno unikátní zařízení (dle IMEI). Není možné jej využít na prodejně Smarty.cz a zároveň online na stránkách Samsung.