Slavnostní otevření nové prodejny již v sobotu 8. 10. v 11:00 v Centrum Černý Most | Užij si slevu 10 % i zvýhodněnou nabídku oblíbených produktů.

Pořiď si nový Samsung Galaxy Z Flip4 a získej výkupní bonus až 7 000 Kč

Vyměň svůj starý telefon za nový skládací Samsung Galaxy Z Flip4, který nabízí mnoho nadčasových a inovativních funkcí. Těšit se můžeš ze zbrusu nového provedení designu, osmijádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, ohebného 6,7" AMOLED displeje s adaptivní frekvencí až 120 Hz, vytrvalé kondice baterie a rychlého bezdrátového nabíjení.

Foť jako o závod

S Flipem, který je vybaven režimem FlexCam, zazáříš nejen při vlogování, focení selfie, ale také při kouzelných nočních záběrech s Nightography. Navíc je tak samostatný, že už se nemusíš ptát kolemjdoucích, zda by tě s kamarády vyfotili. S ním to zvládneš úplně sám.

Díky jeho tenkosti a skladnosti se vejde do každé kapsy nebo menší kabelky. Je odolný i při styku s vodou a stává z něj společně se Z Fold4 jedno z prvních voděodolných skládacích zařízení na světě.

Získej bonus k výkupu až 7 tisíc Kč!

  1. Zakup si Samsung Galaxy Z Flip4 do 31. 10. 2022.
  2. Zaregistruj se nejpozději do 31. 10. do kampaně na stránkách Samsung a získej bonus k výkupu až 7 tisíc Kč při koupi Galaxy Z Flip4.
  3. Pro získání pojištění Samsung Care+ na 1 rok zdarma se nejpozději do 30 dnů od aktivace nového telefonu nebo do 30. 9. 2022 zaregistruj do kampaně v aplikaci Samsung Members.