Pořiď si nové Samsung Galaxy Watch5 Pro a získej výkupní bonus až 3 000 Kč

Vyměň své staré hodinky za nové chytré Samsung Galaxy Watch5 Pro nebo Galaxy Watch5, které nabízejí mnoho nadčasových a inovativních funkcí.

Jsou navrženy tak, aby držely krok s tvou fyzičkou, nabitým programem a poskytovaly monitoring tvého těla a zdravotní kondici. Můžeš s nimi tak například sledovat srdeční tep či kvalitu spánku a zjistit tak, kterému z osmi zvířat jsi svým odpočinkem podobný.

Spolehlivý parťák

Mají v sobě, vše co potřebuješ. Celkový operační systém Wear Os, který mimo jiné nabízí i bezkontaktní platby Google Pay. Neodolatelný design, který je možný přizpůsobit si výběrem ciferníku či bohatým množstvím řemínků. GPS lokátor, díky kterému se nikdy neztratíš a můžeš se vydat vstříc novým dobrodružstvím. Baterii s kapacitou 590 mAh s vyšší výdrží až 80 hodin. Voděodolný materiál na plavání, až 90 různých druhů cvičení. Mikrofon i reproduktor, WiFi a Bluetooth.

Postup při výkupu na prodejně

 1. Přijď na naši prodejnu do 28. 2. 2023 s cílem pořídit si Galaxy Watch5 Pro nebo Galaxy Watch5 .
 2. Vezmi s sebou své použité zařízení, které nám chceš prodat. Naši zkušení prodejci jej prohlédnou, ohodnotí jeho stav a nabídnou ti tu nejlepší možnou výkupní cenu.
 3. Ty se poté rozhodneš, zda se vším souhlasíš a zda si peníze necháš vyplatit nebo je použiješ na nákup nového zařízení.
 4.  Pokud sis zakoupil Galaxy Watch5 Pro nebo Galaxy Watch5, získáš navíc bonus 3 000 Kč v případě Galaxy Watch5 Pro a v případě Galaxy Watch5 bonus 2 000 Kč .
 5. Celý proces je rychlý a jednoduchý. Přineseš staré zařízení a odneseš si zbrusu nové Galaxy Watch5 Pro nebo Galaxy Watch5 za výhodnou cenu poníženou nejen o cenu výkupu starého zařízení, ale i o výkupní bonus.
 6. K získání vyššího bonusu je potřeba odprodat chytrý telefon, tablet nebo chytré hodinky, které vykupujeme. V případě, že chceš odprodat tlačítkový telefon nebo telefon, který jsi nenašel mezi vykupovanými telefony, zvol položku "Ostatní". Výkupní bonus bude nižší, a to 500 Kč.

Postup pro získání bonusu online

 1. Kup si v termínu do 28. 2. 2023 Galaxy Watch5 Pro nebo Galaxy Watch5 .
 2. Zaregistruj své použité zařízení (telefon, tablet či chytré hodinky) na novysamsung.cz a vyplň údaje potřebné ke zrealizování výkupu.
 3. Vyber typ použitého zařízení a dle jednotlivých otázek proveď diagnostiku jeho stavu. Poté se zobrazí finální výkupní cena.
 4. Zvol model a vlož IMEI číslo svých nově zakoupených Galaxy Watch5 Pro nebo Galaxy Watch5 . Dále přilož čitelnou kopii účtenky/faktury tohoto nového Samsungu. *
 5. Po přijetí tvého starého zařízení a jeho validaci ti spolu s výkupní cenou zašleme jednorázový bonus až 3 000 Kč.
 6. K získání vyššího bonusu je potřeba odprodat chytrý telefon, tablet nebo chytré hodinky, které vykupujeme. V případě, že chceš odprodat tlačítkový telefon nebo telefon, který jsi nenašel mezi vykupovanými telefony, zvol položku "Ostatní". Výkupní bonus bude nižší, a to 500 Kč. * *

Do 5 pracovních dní od doručení zásilky na naši adresu tě budeme kontaktovat ohledně výkupní smlouvy. Pokud se námi navrhovaná výkupní cena bude lišit od ceny uvedené v původním nacenění, důvod popíšeme, případně doložíme fotografiemi.

Po vzájemném odsouhlasení ti e-mailem zašleme k potvrzení výkupní smlouvu.

Výkupní cenu tvého zařízení vyplatíme na tebou uvedený bankovní účet nejpozději do 5 pracovních dní od potvrzení výkupní smlouvy společně s výkupním bonusem 3 000 Kč v případě, že sis zakoupil  Galaxy Watch5 Pro, a bonusem 2 000 Kč v případě Galaxy Watch5.


 * Více informací nalezneš na oficiálních stránkách Samsung.

 * * Výkupní bonus lze využít pouze 1x na jedno unikátní zařízení (dle IMEI). Není možné jej využít na prodejně Smarty.cz a zároveň online na stránkách Samsung.