Slavnostní otevření nové prodejny již v sobotu 8. 10. v 11:00 v Centrum Černý Most | Užij si slevu 10 % i zvýhodněnou nabídku oblíbených produktů.

Pořiď si nové Samsung Galaxy Watch5 Pro a získej výkupní bonus až 2 000 Kč

Vyměň své staré hodinky za nové chytré Samsung Galaxy Watch5 Pro nebo Galaxy Watch5, které nabízejí mnoho nadčasových a inovativních funkcí.

Jsou navrženy tak, aby držely krok s tvou fyzičkou, nabitým programem a poskytovaly monitoring tvého těla a zdravotní kondici. Můžeš s nimi tak například sledovat srdeční tep či kvalitu spánku a zjistit tak, kterému z osmi zvířat jsi svým odpočinkem podobný.

Spolehlivý parťák

Mají v sobě, vše co potřebuješ. Celkový operační systém Wear Os, který mimo jiné nabízí i bezkontaktní platby Google Pay. Neodolatelný design, který je možný přizpůsobit si výběrem ciferníku či bohatým množstvím řemínků. GPS lokátor, díky kterému se nikdy neztratíš a můžeš se vydat vstříc novým dobrodružstvím. Baterii s kapacitou 590 mAh s vyšší výdrží až 80 hodin. Voděodolný materiál na plavání, až 90 různých druhů cvičení. Mikrofon i reproduktor, WiFi a Bluetooth.

Získej bonus k výkupu až 2 tisíce Kč!

  1. Zakup si Galaxy Watch5 Pro nebo Galaxy Watch5 do 31. 10. 2022.
  2. Zaregistruj se nejpozději do 31. 10. do kampaně stránkách Samsung a získej bonus k výkupu až 2 tisíce Kč při koupi Galaxy Watch5 Pro a 1 000 Kč při koupi Galaxy Watch5.