Přihlásit se

Získejte bonus k novým Galaxy Watch4

K nákupu nových hodinek Galaxy Watch4 a Watch4 Classic získáte od 1. 11. do 31. 01. 2022 bonus 1500 Kč k výkupní ceně vašeho starého zařízení Samsung.

Jak získat bonus?

  1. Zakupte na smarty.cz v období od 1. 11. do 31. 01. 2021 nové Galaxy Watch4 nebo Watch4 Classic.
  2. Zaregistrujte svůj nákup do 14 dnů od nákupu, ale nejpozději do 14. 2. 2022 své na webových stránkách Samsung. Vyplňte požadované osobní údaje, doložte doklad o nákupu a doplňte IMEI kód nově zakoupeného telefonu.
  3. Je možné zaregistrovat maximálně 2 kusy nového zařízení Galaxy na jednoho zákazníka.
  4. Do 14 dnů od nákupu, ale nejpozději do 14. 2. 2022 proveďte na webových stránkách Samsung nacenění vašeho starého zařízení Samsung a dokončete tak všechny kroky registrace.
  5. Jakmile potvrdíte navrhnovanou výkupní cenu, odevzdejte své zařízení na Samsung zákaznickém centru nebo objednejte svoz vykoupených zařízení dle podmínek na webových stránkách Samsung.

Jaká je výše bonusu?

  • Bonus 1500 Kč lze získat k odprodeji vybraných zařízení Samsung. Úplný seznam zařízení, které se v rámci akce Trade-in vykupují, je k dispozici na webových stránkách Samsung v sekci „Registrace odprodeje a Informativní nacenění vašeho použitého zařízení“. Výše výkupní ceny se liší podle modelu odprodávaného zařízení.

Pravidla akce

  • Podmínkou pro využití akce Trade-In je nákup nových hodinek Samsung Galaxy Galaxy Watch4 nebo Watch 4 Classic.
  • Výše výkupního bonusu se liší dle modelu odprodávaného zařízení.
  • Více informací najdete na webových stránkách Samsung kompletní pravidla akce najdete ZDE.

(*) Výkupní cena používaného přístroje (telefon/tablet/chytré hodinky) sestává z ceny dle aktuální situace na trhu a z výkupní kategorie A až D, aktuální výkupní ceny jsou dostupné na www.novysamsung.cz v době trvání Kampaně.