Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Získejte bonus k novému telefonu Samsung Galaxy

K nákupu nového Galaxy Z Fold3 | Z Flip3 5G získejte od 27. 8. do 30. 9. 2021 bonus až 5000 Kč* k výkupní ceně vašeho starého telefonu.

Jak získat bonus?

  1. Zakupte na smarty.cz v období od 27. 8. do 30. 9. 2021 nový telefon Samsung Galaxy Z Fold3 5G nebo Galaxy Z Flip3 5G.
  2. Zaregistrujte nejpozději do 14. 10. 2021 svůj zakoupený Galaxy Z Fold3 | Z Flip3 5G na webových stránkách www.novysamsung.cz. Vyplňte požadované osobní údaje, doložte doklad o nákupu a doplňte IMEI kód nově zakoupeného telefonu.
  3. Je možné zaregistrovat maximálně 2 kusy zařízení Galaxy na jednoho zákazníka.
  4. Nejpozději do 14. 10. 2021 proveďte na webových stránkách www.novysamsung.cz nacenění vašeho starého telefonu a dokončete tak všechny kroky registrace.
  5. Jakmile potvrdíte navrhnovanou výkupní cenu, odevzdejte své zařízení na Samsung zákaznickém centru nebo objednejte svoz vykoupených zařízení dle podmínek na webových stránkách www.novysamsung.cz .

Jaká je výše bonusu?

  • Bonus 5000 Kč (pro Z Fold3 5G) nebo 3500 Kč (pro Z Flip3 5G) lze získat k odprodeji vybraných zařízení Samsung. Úplný seznam mobilních telefonů, které se v rámci akce Trade-in vykupují, je k dispozici na webových stránkách www.novysamsung.cz v sekci „Registrace odprodeje a Informativní nacenění vašeho použitého telefonu“. Výše výkupní ceny se liší podle modelu odprodávaného telefonu.

Pravidla akce

  • Podmínkou pro využití akce Trade-In je nákup nového Samsungu Galaxy Galaxy Z Fold3 | Z Flip3 5G a zároveň prodej starého zařízení Samsung (viz modely výše).
  • Výše výkupního bonusu se liší dle modelu odprodávaného zařízení.
  • Více informací najdete na www.novysamsung.cz kompletní pravidla akce najdete ZDE.

(*) Výkupní cena používaného přístroje (telefon/tablet/chytré hodinky) sestává z ceny dle aktuální situace na trhu a z výkupní kategorie A až D, aktuální výkupní ceny jsou dostupné na www.novysamsung.cz v době trvání Kampaně.