Smarty.cz prodejna OC Central Most: Otevíráme už 9.6. v 9:00 | JRC prodejna OC Mercury České Budějovice: Trvale uzavřena od 19.6. Nejbližší prodejna JRC se nachází v OC IGY České Budějovice.

Sdílejte epické okamžiky s novou řadou telefonů Samsung Galaxy S23

Plánujete si pořídit nový Samsung telefon, ale nevíte si rady s výběrem? Představujeme vám novinky z řady Samsung Galaxy S23, které vás jistě zaujmou nejen svým naprosto neodolatelným a udržitelným designem se svěžími barvami inspirovanými přírodou, ale i prvotřídními parametry. Pojďme si modely S23, S23+ a S23 Ultra představit blíže.

Samsung Galaxy S23

Jednou z novinek, kterou Samsung představil, je Samsung Galaxy S23. Přesto, že se jedná o nejlevnější model, i on má o proti předchozí řadě co nabídnout. Můžeme se těšit na Dynamic AMOLED 2X displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz s úhlopříčkou 6,1". Telefon je také vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 stejně jako S23+ a S23 Ultra. Disponuje RAM pamětí s kapacitou 8GB a úložištěm až 256GB.

Velkým překvapením a inovací je však soustava fotoaparátu, která obsahuje zadní širokoúhlý 50 Mpx Dual Pixel, 12 Mpx ultra široký fotoaparát a teleobjektiv s 10 Mpx s 3x optickým přiblížením. Co se týče předního fotoaparátu, i s ním si vyfotíte skvělá selfie díky 12 Mpx Dual Pixelu.

Nová řada se nese v duchu epických okamžiků, a proto nesmíme zapomenout na vylepšenou funkci fotoaparátu, která dokáže zachytit snímky i při slabých podmínkách světla.

Pokud máte však v plánu jiné aktivity, ve kterých figuruje voda, bát se nemusíte. Samsung Galaxy S23 disponuje i odolností proti vodě IP68 do 1,5 metru, což je jedna z nejvyšších odolností vůbec.

Víme, že v dnešní době je neustálé připojení ke světu důležité. Proto je tento model navržen s kapacitou baterie 3 900 mAh a Super Fast Charging 25 W rychlým nabíjením.

Samsung Galaxy S23+

Každému, kdo od telefonu očekává vysoké nároky, se model Samsung Galaxy S23+ bude opravdu líbit. Ukrývá v sobě totiž již zmíněný výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, Dynamic AMOLED 2X dokonalý displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz, lepší kapacitu baterie 4 700 mAh s ještě rychlejším nabíjením Super Fasr Charging 45 W a RAM pamětí 8GB a úložištěm až 512GB.

I u tohoto modelu je tou největší novinkou hlavně fotoaparát, který se pyšní skvělými záběry i při špatných podmínkách světla. Kvalitní noční snímky pro něj tedy rozhodně nejsou překážkou. Opět zde najdeme zadní širokoúhlý 50 Mpx Dual Pixel a 12 Mpx ultra široký fotoaparát i teleobjektiv s 10 Mpx a 3x optickým přiblížením.

Co se týče odolnosti proti vodě, je to stejné jako u modelu S23, který jsme zmínili výše. Potápět se s ním lze až do hloubky 1,5 metru a díky odolnosti IP68 se tak jedná o jednu z nejlepších odolností vůbec.

A co takové hry? Celá řada Samsung Galaxy S23 je vybavena prvotřídním výkonem, který si poradí s každou hrou a má tak dostatek síly na sdílení hry i s vaším publikem.

Samsung Galaxy S23 Ultra

A to nejlepší na závěr. Samsung Galaxy S23 Ultra, který je ještě vymakanější a nabitý skvělými funkcemi. Jeho RAM paměť sahá až k 12GB a úložiště do neuvěřitelného 1TB. Výkon je podpořen Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 procesorem. A Dynamic AMOLED 2X displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz a úhlopříčka 6,8" z něj dělají perfektního parťáka nejen na veškerou práci, ale také zábavu.

Tento model patří všem, kteří si potrpí na špičkovém telefonu. Jeho fotoaparát je totiž vyšperkován na opravdu vysokou úroveň, kdy s ním zachytíte ty nejkrásnější snímky jak přes den, tak i v noci. Vyfotit tak můžete klidně hvězdy na obloze nebo natočit kvalitní video u rozpáleného ohně. Tak či tak, kvalita snímků vás naprosto ohromí. Za to všechno může zadní širokoúhlý 200 Mpx fotoaparát s laserovým ostřením, který výrazně zlepší kvalitu fotografie i videozáznamu, 12 Mpx ultra široký fotoaparát, teleobjektiv s 10 Mpx a 3x optickým přiblížením a oproti předchozím modelům zde máme navíc ještě druhý teleobjektiv s 10 Mpx a až 10x optickým přiblížením. Přední fotoaparát je poté stejný jako u S23 a S23+, tedy 12 Mpx Dual Pixel. Zachyťte nekonečné detaily.

Odolnosti proti vodě je opět jedna z nejlepších IP68, tedy do 1,5 metru a kapacita baterie má až 5 000 mAh s rychlým nabíjením Super Fast Charging 45 W.

Druhý teleobjektiv není jedinou výjimkou, kterou model Samsung Galaxy S23 Ultra má. Setkáme se zde i s integrovaným perem S Pen, které podporuje ještě více aplikací než kdykoliv předtím, a vy tak budete moct jednoduše pracovat a zaznamenat všechny své poznámky jedním tahem.

Bonus k výkupu starého zařízení

Máte v plánu vyměnit staré firemní zařízení za nový Samsung Galaxy řady S? Pořiďte si nové zařízení, prodejte nám to staré a získejte zbrusu nový Samsung výhodněji, a navíc s výkupním bonusem až 3 000 Kč.

Postup při výkupu zařízení

  1. Zašlete nám poptávku o výkup na IČO na [email protected]
  2. Výkupní cenu zboží, které vykupujeme, najdete v naší online kalkulačce.
  3. Pokud se rozhodnete, že výkupu u nás na základě předběžné ceny, kterou vám vypočítáme, využijete, je nutné opět kontaktovat naše oddělení výkupu a do e-mailu připojit: kontakt (e-mail, telefon, společnost), způsob doručení, zaslanou cenovou nabídku, seznam sériových čísel/IMEI a modelů v excelové tabulce.
  4. Poté prosím připravte zařízení k odeslání tak, aby bylo nabito na 100 %, odhlášeno ze všech uživatelských účtů se smazanými daty, zkompletováno s případným příslušenstvím (tedy 1 krabice, ve které bude zařízení a příslušenství společně), vyčištěno od samolepek a různých magnetických plíšků a následně krabici viditelně označte slovy „B2B VÝKUP“. *
  5. Jakmile od vás zboží dorazí k nám, potvrdíme vám přijetí zboží a stanovíme lhůtu na nacenění. Lhůta je orientační a odvíjí se od počtu kusů. Pro příklad 1-10 kusů zvládneme nacenit již do 48 hodin.
  6. Po kontrole vašeho zařízení vám stanovíme finální výkupní cenu.* *
  7. Jakmile se oboustranně na výkupním procesu dohodneme, obchodní zástupce zašle cenovou nabídku a zároveň vás vyzve k vystavení faktury. Prosíme o vyhotovení faktury do 14 dnů, v opačném případě je možný pokles výkupní ceny.
  8.  Pokud jste si zakoupili novinku Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+ či Samsung Galaxy S23 Ultra, získáte navíc bonus 3 000 Kč.
  9. Celý proces je rychlý a jednoduchý. Prodáte nám staré zařízení a získáte zbrusu nové za výhodnou cenu poníženou nejen o cenu výkupu starého zařízení, ale i o výkupní bonus.


 * Aktuální uvedená výkupní cena je pouze orientační a nemusí reflektovat aktuální stav zařízení.

 * * V případě zájmu o kompletní informace z diagnostiky jsou tyto informace zpoplatněny dle ceníku našeho servisu.