Nový Samsung Galaxy S23 - sdílej epické okamžiky

Plánuješ si pořídit nový Samsung telefon, ale nevíš, který vybrat? Představujeme ti novinky z řady Samsung Galaxy S23, které tě jistě zaujmou nejen svým naprosto neodolatelným a udržitelným designem se svěžími barvami inspirovanými přírodou, ale i prvotřídními parametry. Pojďme si modely S23, S23+ a S23 Ultra představit blíže.

Samsung Galaxy S23

Jednou z novinek, kterou Samsung představil, je Samsung Galaxy S23. Přesto, že se jedná o nejlevnější model, i on má o proti předchozí řadě co nabídnout. Můžeme se těšit na Dynamic AMOLED 2X displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz s úhlopříčkou 6,1". Telefon je také vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 stejně jako S23+ a S23 Ultra. Disponuje RAM pamětí s kapacitou 8GB a úložištěm až 256GB.

Velkým překvapením a inovací je však soustava fotoaparátu, která obsahuje zadní širokoúhlý 50 Mpx Dual Pixel, 12 Mpx ultra široký fotoaparát a tele objektiv s 10 Mpx s 3x optickým přiblížením. Co se týče předního fotoaparátu, i s ním si vyfotíš skvělá selfie díky 12 Mpx Dual Pixelu.

Nová řada se nese v duchu epických okamžiků, a proto nesmíme zapomenout na vylepšenou funkci fotoaparátu, která dokáže zachytit snímky i při slabých podmínkách světla.

Pokud máš však v plánu jiné aktivity, ve kterých figuruje voda, bát se nemusíš. Samsung Galaxy S23 disponuje i odolností proti vodě IPX8 do 1,5 metru, což je jedna z nejvyšších odolností vůbec.

Víme, že v dnešní době je neustálé připojení ke světu důležité. Proto je tento model navržen s kapacitou baterie 3 900 mAh a Super Fast Charging 25 W rychlým nabíjením.

Samsung Galaxy S23+

Každému, kdo od telefonu očekává vysoké nároky, se model S23+ bude opravdu líbit. Ukrývá v sobě totiž již zmíněný výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, Dynamic AMOLED 2X dokonalý displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz, lepší kapacitu baterie 4 700 mAh s ještě rychlejším nabíjením Super Fasr Charging 45 W a RAM pamětí 8GB a úložištěm až 512GB.

I u tohoto modelu je tou největší novinkou hlavně fotoaparát, který se pyšní skvělými záběry i při špatných podmínkách světla. Kvalitní noční snímky pro něj tedy rozhodně nejsou překážkou. Opět zde najdeme zadní širokoúhlý 50 Mpx Dual Pixel a 12 Mpx ultra široký fotoaparát i tele objektiv s 10 Mpx a 3x optickým přiblížením.

Co se týče odolnosti proti vodě, je to stejné jako u modelu S23, který jsme zmínili výše. Potápět se s ním lze až do hloubky 1,5 metru a díky odolnosti IP68 se tak jedná o jednu z nejlepších odolností vůbec.

A co takové hry? Celá řada Samsung Galaxy S23 je vybavena prvotřídním výkonem, který si poradí s každou hrou a má tak dostatek síly na sdílení hry i s tvým publikem.

Samsung Galaxy S23 Ultra

A to nejlepší na závěr. Samsung Galaxy S23 Ultra, který je ještě vymakanější a nabitý skvělými funkcemi. Jeho RAM paměť sahá až k 12GB a úložiště do neuvěřitelného 1TB. Výkon je podpořen Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 procesorem. A dynamic AMOLED 2X displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz a úhlopříčka 6,8" z něj dělají perfektního parťáka nejen na veškerou práci, ale také zábavu.

Tento model patří všem, kteří si potrpí na špičkovém telefonu. Jeho fotoaparát je totiž vyšperkován na opravdu vysokou úroveň, takže s ním zachytíš ty nejkrásnější snímky jak přes den, tak i v noci. Vyfotit tak můžeš klidně hvězdy na obloze nebo natočit kvalitní video u rozpáleného ohně. Tak či tak, kvalita snímků tě naprosto ohromí. Za to všechno může zadní širokoúhlý 200 Mpx fotoaparát s laserovým ostřením, který výrazně zlepší kvalitu fotografie i videozáznamu, 12 Mpx ultra široký fotoaparát, tele objektiv s 10 Mpx a 3x optickým přiblížením a oproti předchozím modelům zde máme navíc ještě druhý tele objektiv s 10 Mpx a až 10x optickým přiblížením. Přední fotoaparát je poté stejný jako u S23 a S23+, tedy 12 Mpx Dual Pixel. Zachyť nekonečné detaily.

Odolnosti proti vodě je opět jedna z nejlepších IP68, tedy do 1,5 metru a kapacita baterie má až 5 000 mAh s rychlým nabíjením Super Fast Charging 45 W.

Druhý tele objektiv není jedinou výjimkou, kterou S23 Ultra model má. Setkáme se zde i s integrovaným perem S Pen, které podporuje ještě více aplikací než kdykoliv předtím, a ty tak budeš moct zaznamenat všechny své poznámky jednoduše.

Objednej si Samsung Galaxy S23 a získej bonus 3 000 Kč

Pokud tě jeden z nově představených modelů řady S23 zaujal, není nic jednoduššího, než si ho objednat. Protože nyní k němu navíc dostaneš i skvělý bonus v podobě 3 000 Kč v případě, že nám přineseš jakýkoli svůj použitý Samsung telefon přímo na prodejnu nebo nám ho prodáš online. A pokud si ho objednáš do 16. 2., získáš navíc dvojnásobnou paměť za cenu nižší!

A to není všechno, pokud si nemůžeš dovolit větší částku zaplatit hned, garantujeme navíc prodej na splátky bez navýšení ve spolupráci s Cofidis a doručení zdarma.

Příklad výhodného výkupu-nákupu

Jak by takový výhodný výkup-nákup vypadal? Řekněme, že si přeješ pořídit S23 Ultra (8+256GB) za 34 999 Kč. Telefon si ale objednáš do 16. 2. a dostaneš dvojnásobnou paměť S23 Ultra (12+512GB), tedy o 4 500 Kč dražší telefon za cenu nižší paměti. A to není vše, přines nám svůj použitý Samsung telefon a získej navíc 3 000 Kč bonus k výkupu!

Celkově tě tedy nový a opravdu výkonný Samsung Galaxy S23 Ultra (12+512GB) s výkupem např. Galaxy S21 5G (8GB+256GB), jehož předběžná výkupní cena je 8 400 Kč, s výkupním bonusem 3 000 Kč a benefitem 4 500 Kč za dvojnásobnou paměť vyjde na neuvěřitelných 23 599 Kč.

Potřebuješ si telefon před koupí nejprve vyzkoušet? To je přece samozřejmost. Přijď se na něj podívat a otestovat si ho na jednu z našich Smarty.cz prodejen. A pokud se ti bude líbit, rovnou si ho můžeš odnést i s bonusem. Tak si pro jistotu vezmi použitý Samsung telefon s sebou.