Sdílej epické okamžiky s novou řadou telefonů Samsung Galaxy S23

Plánuješ si pořídit nový Samsung telefon, ale nevíš, který vybrat? Představujeme ti novinky z řady Samsung Galaxy S23, které tě jistě zaujmou nejen svým naprosto neodolatelným a udržitelným designem se svěžími barvami inspirovanými přírodou, ale i prvotřídními parametry. Pojďme si modely S23, S23+ a S23 Ultra představit blíže.

Samsung Galaxy S23

Jednou z novinek, kterou Samsung představil, je Samsung Galaxy S23. Přesto, že se jedná o nejlevnější model, i on má o proti předchozí řadě co nabídnout. Můžeme se těšit na Dynamic AMOLED 2X displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz s úhlopříčkou 6,1". Telefon je také vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 stejně jako S23+ a S23 Ultra. Disponuje RAM pamětí s kapacitou 8GB a úložištěm až 256GB.

Velkým překvapením a inovací je však soustava fotoaparátu, která obsahuje zadní širokoúhlý 50 Mpx Dual Pixel, 12 Mpx ultra široký fotoaparát a teleobjektiv s 10 Mpx s 3x optickým přiblížením. Co se týče předního fotoaparátu, i s ním si vyfotíš skvělá selfie díky 12 Mpx Dual Pixelu.

Nová řada se nese v duchu epických okamžiků, a proto nesmíme zapomenout na vylepšenou funkci fotoaparátu, která dokáže zachytit snímky i při slabých podmínkách světla.

Pokud máš však v plánu jiné aktivity, ve kterých figuruje voda, bát se nemusíš. Samsung Galaxy S23 disponuje i odolností proti vodě IP68 do 1,5 metru, což je jedna z nejvyšších odolností vůbec.

Víme, že v dnešní době je neustálé připojení ke světu důležité. Proto je tento model navržen s kapacitou baterie 3 900 mAh a Super Fast Charging 25 W rychlým nabíjením.

Samsung Galaxy S23+

Každému, kdo od telefonu očekává vysoké nároky, se model Samsung Galaxy S23+ bude opravdu líbit. Ukrývá v sobě totiž již zmíněný výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, Dynamic AMOLED 2X dokonalý displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz, lepší kapacitu baterie 4 700 mAh s ještě rychlejším nabíjením Super Fasr Charging 45 W a RAM pamětí 8GB a úložištěm až 512GB.

I u tohoto modelu je tou největší novinkou hlavně fotoaparát, který se pyšní skvělými záběry i při špatných podmínkách světla. Kvalitní noční snímky pro něj tedy rozhodně nejsou překážkou. Opět zde najdeme zadní širokoúhlý 50 Mpx Dual Pixel a 12 Mpx ultra široký fotoaparát i teleobjektiv s 10 Mpx a 3x optickým přiblížením.

Co se týče odolnosti proti vodě, je to stejné jako u modelu S23, který jsme zmínili výše. Potápět se s ním lze až do hloubky 1,5 metru a díky odolnosti IP68 se tak jedná o jednu z nejlepších odolností vůbec.

A co takové hry? Celá řada Samsung Galaxy S23 je vybavena prvotřídním výkonem, který si poradí s každou hrou a má tak dostatek síly na sdílení hry i s tvým publikem.

Samsung Galaxy S23 Ultra

A to nejlepší na závěr. Samsung Galaxy S23 Ultra, který je ještě vymakanější a nabitý skvělými funkcemi. Jeho RAM paměť sahá až k 12GB a úložiště do neuvěřitelného 1TB. Výkon je podpořen Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 procesorem. A Dynamic AMOLED 2X displej s obnovovací frekvencí až 120 Hz a úhlopříčka 6,8" z něj dělají perfektního parťáka nejen na veškerou práci, ale také zábavu.

Tento model patří všem, kteří si potrpí na špičkovém telefonu. Jeho fotoaparát je totiž vyšperkován na opravdu vysokou úroveň, takže s ním zachytíš ty nejkrásnější snímky jak přes den, tak i v noci. Vyfotit tak můžeš klidně hvězdy na obloze nebo natočit kvalitní video u rozpáleného ohně. Tak či tak, kvalita snímků tě naprosto ohromí. Za to všechno může zadní širokoúhlý 200 Mpx fotoaparát s laserovým ostřením, který výrazně zlepší kvalitu fotografie i videozáznamu, 12 Mpx ultra široký fotoaparát, teleobjektiv s 10 Mpx a 3x optickým přiblížením a oproti předchozím modelům zde máme navíc ještě druhý teleobjektiv s 10 Mpx a až 10x optickým přiblížením. Přední fotoaparát je poté stejný jako u S23 a S23+, tedy 12 Mpx Dual Pixel. Zachyť nekonečné detaily.

Odolnosti proti vodě je opět jedna z nejlepších IP68, tedy do 1,5 metru a kapacita baterie má až 5 000 mAh s rychlým nabíjením Super Fast Charging 45 W.

Druhý teleobjektiv není jedinou výjimkou, kterou model Samsung Galaxy S23 Ultra má. Setkáme se zde i s integrovaným perem S Pen, které podporuje ještě více aplikací než kdykoliv předtím, a ty tak budeš moct zaznamenat všechny své poznámky jedním tahem.

Objednej si Samsung Galaxy S23 a získej bonus 3 000 Kč

Pokud tě jeden z nově představených modelů řady Samsung Galaxy S23 zaujal, není nic jednoduššího, než si ho objednat. Protože nyní k němu navíc dostaneš i skvělý bonus v podobě 3 000 Kč v případě, že nám přineseš jakýkoli svůj použitý telefon přímo na prodejnu nebo nám ho prodáš online.

Příklad výhodného nákupu s výkupem

Přineseš-li s sebou na prodejnu své zařízení, například S22 Ultra (12GB+256GB) s předpokládanou výkupní cenou 15 500 Kč, získáš výkupní bonus 3 000 Kč.* Původní cena telefonu 39 499 Kč se ti poníží na pouhých 20 999 Kč.

Potřebuješ si telefon před koupí nejprve vyzkoušet? Stačí pípnout. Přijď se na něj podívat a otestovat si ho na jednu z našich Smarty.cz prodejen. A pokud se ti bude líbit, rovnou si ho můžeš odnést i s bonusem. Tak si pro jistotu vezmi svůj použitý telefon s sebou.


 *Aktuální uvedená výkupní cena je pouze orientační a nemusí reflektovat aktuální stav zařízení.