Pípal někdo jarní výprodej? | Užij si až 70% slevy na mobily, chytré hodinky, audio, smart, merch i příslušenství.

Novinky 2021 - Samsung Galaxy S21

Novinky od Samsungu jsou tady! Nový Galaxy S21, sluchátka Buds Pro i chytrý lokátor SmartTag!

Jsou tady skvělé novinky od značky Samsung. Přichází nový Galaxy S21, který vás nadchne svým inovativním vzhledem, barvami, novými funkcemi i neuvěřitelným výkonem. A to za cenu, kterou si můžete dovolit. Navíc na splátky bez navýšení!

Nejlepší model Samsung Galaxy S21 je tady. Hned na první pohled vás upoutá revoluční design fotoaparátu, nové kombinace barev i elegantní tvar. Profesionální fotoaparát, který se nezalekne tmy ani dálky. Výkonný procesor Exynos 2100 zajistí plynulý chod a bezproblémový provoz. Model ultra navíc podporuje i S-PEN. Ke všem novým modelům navíc získáte dárky k předobjednávce!

K Samsung Galaxy S21 a S21+ získáte tyto dárky:

K Samsung Galaxy S21 Ultra získáte tyto dárky:

Jak dárky získám?

  1. V termínu od 14.1. - 28.1. 2020 si předobjednejte nový Samsung Galaxy S21
  2. Udělejte predregistraci na www.samsung-bonus.eu. Tuto předregistraci je nutné provést maximálně do 28.1.2021, jinak nárok na dárky zaniká!
  3. V termínu od 29.1. 2021 do 28. 2. doplňte veškeré údaje o koupi do registrace (faktura, sériové číslo apod..). Na jednu registraci je možné registrovat maximálně dvě různá zařízení Galaxy série S21.
  4. Přímo od společnosti Samsung obdržíte e-mailem e-voucher na nákup příslušenství. Tento voucher je nutné uplatnit do 29. 3. 2021.

Mezi novinkami naleznete i skvělá sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro, která nabídnou hluboký a bohatý zvuk s dvoupásmovým reproduktorem a výkonný zesílením basů. Nechybí ani funkce ANC s nastavitelným stupněm odhlučnění. Se sluchátky můžete pohodlně sportovat, pracovat i telefonovat. A barevně je dokonale sladíte s telefonem i hodinkami!

Jaký dárek získáte:

  • přímo k objednávce získáte i bezdrátovou nabíječku, se kterou nabijete sluchátka i telefon.

Objevte i praktickou novinku - Smart Tag. Ten za vás ohlídá osobní věci, jako jsou třeba klíče či kabelka.

Vše v jedné stylové barvě. Proto dostaly oblíbené hodinky Watch Active2 nový kabátek. Objevte zajímavou kombinaci růžové a fialové barvy.

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry
 

2