Novinky Samsung Galaxy a plno bonusů k tomu? Stačí pípnout

Samsung představil novinky, které v sobě ukrývají opět ty nejneodolatelnější funkce! Poznejte nový Samsung Galaxy Z Fold5, Z Flip5, Watch6 a Tab S9. Pořiďte si jednu z těchto novinek a získejte nabízené výhody.

Samsung Galaxy Z Fold5 a Z Flip5

Největším kalibrem této řady je Samsung Galaxy Z Fold5, který se zdá být podobný předchozímu modelu Z Fold4. Opak je ale pravdou, uvnitř je vybaven mnohem lepšími funkcemi. Nový Galaxy Z Fold5 nabízí 7,6“ Dynamic AMOLED 2X ohebný displej, výkonný procesor, trojitou fotosoustavu, super rychlé nabíjení a další funkce.

Druhou vlajkovou lodí, kterou na poli ohebných telefonů rozhodně musíme zmínit, je Samsung Galaxy Z Flip5. Tento model se pyšní 6,7“ Dynamic AMOLED 2X ohebným displejem, stejným procesorem, dvojitou fotosoustavou a dalšími funkcemi.

Samsung Galaxy Watch6

Hodinky se také dočkaly svého vylepšení a přichází s Galaxy Watch6 a Galaxy Watch6 Classic. Oba modely obsahují zcela nový čipset, safírové sklo, rychlé nabíjení a jsou vybaveny kompasem, reproduktory a dalšími senzory pro měření EKG, okysličení krve, srdečního tepu nebo složení těla.

Samsung Galaxy Tab S9

Samsung přichází rovnou se 3 modely této řady, a to se Samsung Galaxy Tab S9 Ultra, Tab S9+ a Tab S9. Všechny modely obsahují výkonný procesor, displej Dynamic AMOLED 2x a zadní i přední fotoaparát s odlišnými parametry. Prozkoumejte každý z těchto modelů a vyberte si ten pravý!

Bonusy k nákupu novinek

Výkupní bonus

Chcete si pořídit jednu z novinek, ale nevíte, co se svým starým zařízením? Prodejte nám ho a ponižte si tak původní cenu nového zařízení o výkup a výkupní bonus v hodnotě až 10 000 Kč* podle typu zařízení a modelu! Pro více informací, jak využít výkupní bonus, kontaktujte svého obchodního zástupce ZDE.

Samsung Care+

Se Samsung Care+ se nemusíte bát náhodných poškození vašeho zařízení. V autorizovaném servisu vám zařízení v případě poškození do 1 roku od pořízení opravíme za výhodnou cenu.

Příklad výhodného nákupu s výkupem

Přinesete-li s sebou na prodejnu své zařízení, například S23 Ultra (8GB+256GB) s předpokládanou výkupní cenou 15 000 Kč* *, získáte výkupní bonus 3 500 Kč. Původní cena telefonu 29 441 Kč se vám poníží na pouhých 10 941 Kč. A to se vyplatí. ***


  * Výše výkupního bonusu při koupi:

  • Samsung Galaxy Z Fold5 (256GB/512GB/1TB) = 5 000 Kč
  • Samsung Galaxy Z Flip5 (256GB/512GB) = 3 500 Kč
  • Samsung Galaxy Watch6 = 3 000 Kč
  • Samsung Galaxy Watch 6 Classic = 2 000 Kč
  • Samsung Galaxy Tab S9 = 5 000 Kč
  • Samsung Galaxy Tab S9+ = 6 000 Kč
  • Samsung Galaxy Tab Ultra = 10 000 Kč

  * *Aktuální uvedená výkupní cena je pouze orientační a nemusí reflektovat aktuální stav zařízení.

  * * *Veškeré ceny jsou uvedené s DPH.