Novinky Samsung Galaxy a plno bonusů k tomu? Stačí pípnout

Samsung představil novinky, které v sobě ukrývají opět ty nejneodolatelnější funkce! Poznej nový Samsung Galaxy Z Fold5, Z Flip5, Watch6 a Tab S9. Kup si jednu z těchto novinek a získej nabízené výhody.

Samsung Galaxy Z Fold5 a Z Flip5

Největším kalibrem této řady je Samsung Galaxy Z Fold5, který se zdá být podobný předchozímu modelu Z Fold4. Opak je ale pravdou, uvnitř je vybaven mnohem lepšími funkcemi. Nový Galaxy Z Fold5 nabízí 7,6“ Dynamic AMOLED 2X ohebný displej, výkonný procesor, trojitou fotosoustavu, super rychlé nabíjení a další funkce.

Druhou vlajkovou lodí, kterou na poli ohebných telefonů rozhodně musíme zmínit, je Samsung Galaxy Z Flip5. Tento model se pyšní 6,7“ Dynamic AMOLED 2X ohebným displejem, stejným procesorem, dvojitou fotosoustavou a dalšími funkcemi.

A které výhody tě k zakoupení novinek čekají? Úplně všechny, výkupní bonus až 5 000 Kč, studentská sleva 7 %, nulové splátky bez navýšení i Samsung Care+.

Samsung Galaxy Watch6

Hodinky se také dočkaly svého vylepšení a přichází s Galaxy Watch6 a Galaxy Watch6 Classic. Oba modely obsahují zcela nový čipset, safírové sklo, rychlé nabíjení a jsou vybaveny kompasem, reproduktory a dalšími senzory pro měření EKG, okysličení krve, srdečního tepu nebo složení těla.

Využij zmíněné výhody k nákupu, a to výkupní bonus až 3 000 Kč, nulové splátky bez navýšení, studentskou slevu i Samsung Care+.

Samsung Galaxy Tab S9

Samsung přichází rovnou se 3 modely této řady, a to se Samsung Galaxy Tab S9 Ultra, Tab S9+ a Tab S9. Všechny modely obsahují výkonný procesor, displej Dynamic AMOLED 2x a zadní i přední fotoaparát s odlišnými parametry. Prozkoumej každý z tohoto modelu a vyber si ten pravý!

Využij výhody k nákupu, jako je výkupní bonus v hodnotě až 10 000 Kč, nulové splátky bez navýšení, studentská sleva nebo Samsung Care+.

Bonusy ke koupi novinek

Výkupní bonus

Chceš si pořídit jednu z novinek, ale nevíš, co se svým starým zařízením? Prodej nám ho a poniž si tak původní cenu nového zařízení o výkup a výkupní bonus v hodnotě až 10 000 Kč* podle typu zařízení a modelu! Více informací, jak využít výkupní bonus na prodejnách či online, najdeš ZDE.

Nulové splátky

Nemůžeš si dovolit zaplatit celou částku najednou? Využij naše nulové splátky a rozděl si platbu až na 20 měsíců. Podívej se, jak to funguje.

Studentská sleva 7 %

I studenti si zaslouží vlastnit vlajkovou loď, se kterou zvládnou přeplavat svá studijní léta. A proto všem studentům nabízíme slevu 7 %! Stačí v košíku zadat slevový kód EDU7 a předložit platné potvrzení o studiu.* *

Samsung Care+

Se Samsung Care+ se nemusíš bát náhodných poškození tvého zařízení. V autorizovaném servisu ti tvé zařízení v případě poškození do 1 roku od pořízení opravíme za výhodnou cenu. Stačí zaregistrovat své nové zařízení ZDE. * * *

Příklad výhodného nákupu s výkupem

Přineseš-li s sebou na prodejnu své zařízení, například S23 Ultra (8GB+256GB) s předpokládanou výkupní cenou 15 000 Kč získáš výkupní bonus 3 500 Kč. Původní cena telefonu 30 999 Kč se ti poníží na pouhých 12 499 Kč. A to se vyplatí.* * * *

Potřebuješ si telefon před koupí nejprve vyzkoušet? Stačí pípnout. Přijď se na něj podívat a otestovat si ho na jednu z našich Smarty.cz prodejen. A pokud se ti bude líbit, rovnou si ho můžeš zakoupit i s ostatními bonusy. Tak si pro jistotu vezmi svůj použitý telefon s sebou.


 * Výše výkupního bonusu při koupi:

  • Samsung Galaxy Z Fold5 (256GB/512GB/1TB) = 5 000 Kč
  • Samsung Galaxy Z Flip5 (256GB/512GB) = 3 500 Kč
  • Samsung Galaxy Watch6 = 2 000 Kč
  • Samsung Galaxy Watch 6 Classic = 3 000 Kč
  • Samsung Galaxy Tab S9 = 5 000 Kč
  • Samsung Galaxy Tab S9+ = 6 000 Kč
  • Samsung Galaxy Tab Ultra = 10 000 Kč

 * * Sleva 7 % platí na celou řadu novinek Samsung Galaxy Z Fold5, Z Flip5 Watch6, Watch6 Classic, Tab S9, Tab S9+, Tab S9 Ultra. Sleva 7 % s kódem EDU7 je dostupná pro všechny typy plateb kromě splátkového prodeje.Slevy se nesčítají a nelze je využít současně s jinými slevovými akcemi. Pro získání slevy je třeba přiložit jako přílohu nebo předložit na prodejně platný průkaz typu ISIC/ITIC nebo potvrzení o studiu resp. o zaměstnání ve školství. V obou případech nesmí být potvrzení starší než 3 měsíce a jméno na potvrzení musí odpovídat jménu zákazníka na objednávce. Nabídka není platná pro žáky základních škol.

 * * * Datum registrace u Samsung Galaxy Z Fold5, Z Flip5 do 7. 9. 2023. Datum registrace u Samsung Galaxy Tab S9 a Galaxy Watch6 do 18. 8. 2023.

 * * * * Aktuální uvedená výkupní cena je pouze orientační a nemusí reflektovat aktuální stav zařízení.