Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Novinky z řady Samsung Galaxy jsou tu!

Samsung v rámci své pravidelné srpnové akce představil horké novinky z řady Samsung Galaxy a ty se tak můžeš seznámit s vlajkovými loděmi v podobě ohebných telefonů Galaxy Z Fold4 a Z Flip4, hodinek Galaxy Watch5 Pro a Watch5 i sluchátek Galaxy Buds2 Pro.

Samsung Galaxy Z Fold4

Samsung Galaxy Z Fold4 nabízí 4nm procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 a špičkový 7,6" ohebným AMOLED displej s adaptivní frekvencí až 120Hz. Multitasking pro práci ve více aplikacích na jedné obrazovce, přenášení souborů pomocí Drag&Drop a bezdrátové pero S Pen. Nechybí bezdrátové i rychlé 25W nabíjení a možnost sdílení energie pomocí technologie Qi.

Samsung Galaxy Z Flip4

Samsung Galaxy Z Flip4 nabízí stejně výkonný procesor s 6,7" ohebným AMOLED displejem s adaptivní frekvencí až 120Hz. Skvělou Flex Cameru pro profesionální výsledky při focení i natáčení a odolnost IPX8 se sklem Gorilla Glass Victus+. Oproti předchozí generaci zvýšení výkonu rychlého nabíjení na 25W, bezdrátové nabíjení i sdílení energie pomocí technologie Qi.

Získej bonus k výkupu až 10 tisíc Kč!

  1. Zakup si Samsung Galaxy Z Fold4 nebo Galaxy Z Flip4 do 30. 9. 2022.
  2. Zaregistruj se nejpozději do 30. 9. do kampaně na stránkách Samsung a získej bonus k výkupu až 10 tisíc Kč při koupi Galaxy Z Fold4 a až 7 tisíc Kč při koupi Galaxy Z Flip4.
  3. Pro získání pojištění Samsung Care+ na 1 rok zdarma se nejpozději do 30 dnů od aktivace nového telefonu nebo do 30. 9. 2022 zaregistruj do kampaně v aplikaci Samsung Members.

Samsung Galaxy Watch5 Pro

Nové hodinky Samsung Galaxy Watch5 Pro jsou vyrobeny z titanu a překvapí tě výdrží baterie až 80 hodin. Jsou 2x odolnější než jejich předchůdce díky sklíčku Sapphire Crystal. Vybaveny jsou pokročilými senzory, které ti změří tep, krevní tlak, EKG, SpO2, složení těla a automaticky detekují začátek cvičení. Samozřejmě nechybí ani placení pomocí Google Pay.

Samsung Galaxy Watch5

Vybrat si můžeš ze dvou velikostí - 40 mm a 44 mm i z několika barevných provedení. Zaplatíš s nimi pomocí Google Pay a pochlubit se mohou voděodolností 5ATM + IP68. Stejně jako v případě verze Pro ti změří tep, krevní tlak, EKG, SpO2, složení těla a automaticky detekují začátek cvičení.

Získej bonus k výkupu až 2 tisíce Kč!

  1. Zakup si Galaxy Watch5 nebo Galaxy Watch5 Pro do 30. 9. 2022.
  2. Zaregistruj se nejpozději do 30. 9. do kampaně na stránkách Samsung a získej bonus k výkupu až 2 tisíce Kč při koupi Galaxy Watch5 Pro a a 1 000 Kč při koupi Galaxy Watch5.

Samsung Galaxy Buds2 Pro

Samsung Galaxy Buds2 Pro se mohou pochlubit prémiovým zvukem s inteligentním ANC, včetně 24 bitového HI-FI Audio s SSC kodekem a inteligentním 360 Audio. Ohromí tě svým designem, se kterým souvisí vylepšená ergonomie pro pohodlné nošení i automatickou změnou párování mezi zařízeními. Na jedno nabití ti nabídnou až 8 hodin poslechu s vypnutým ANC a až 29 hodin s nabíjecím pouzdrem. Samozřejmostí je i ochrana IPX7, takže se s nimi nemusíš bát vyběhnout ani v dešti.