Smarty.cz prodejna OC Central Most: Otevíráme už 9.6. v 9:00 | JRC prodejna OC Mercury České Budějovice: Trvale uzavřena od 19.6. Nejbližší prodejna JRC se nachází v OC IGY České Budějovice.

Novinky Samsung Galaxy A54 a A34 5G

Hledáte perfektní a spolehlivý telefon pro práci? Představujeme vám novinky Samsung Galaxy řady A s energickými barvami, konkrétně Galaxy A54 5G a A34 5G. Podívejte se na všechny jejich funkce a vyberte si svého mobilního parťáka. A jako AWESOME.

Samsung Galaxy A54 5G

Nejvyšší model Samsung Galaxy z řady A, který Samsung představil, se pyšní procesorem Exynos 1380, 8GB RAM pamětí a na výběr je z 128 či 256GB velikosti úložiště. Za zmínku stojí také trojitý fotoaparát 50 (OIS) + 12 + 5 Mpx s přední kamerou 32 Mpx. Kromě SuperAMOLED displeje s obnovovací frekvencí 120 Hz, úhlopříčky 6,4" a FHD+ rozlišení se můžeme těšit také na podporu 5G sítí, 5000 mAh velikost baterie s 25W rychlým nabíjením či voděodolnost s certifikací IP67.

Samsung Galaxy A34 5G

Samsung Galaxy A34 disponuje procesorem MediaTek Dimensity 920, s 6GB či 8GB RAM a 128 či 256GB velikostí úložiště. Mezi jeho přednosti patří tři fotoaparáty 48 (OIS) + 8 + 5 Mpx a 13 Mpx přední kamera, 6,6" SuperAMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz a FHD+ rozlišením, velikost baterie 5000 mAH s dlouhou výdrží a 25W rychlým nabíjením a voděodolnost s certifikací IP67.

Bonus k výkupu starého zařízení

Máte v plánu vyměnit staré firemní zařízení za nový Samsung Galaxy řady A? Pořiďte si nové zařízení, prodejte nám to staré a získejte zbrusu nový Samsung výhodněji, a navíc s výkupním bonusem až 2 000 Kč.

Výkupní bonus v případě Samsung Galaxy A54 je 2 000 Kč.

Výkupní bonus v případě Samsung Galaxy A34 je 1 000 Kč.

Postup při výkupu zařízení

  1. Zašlete nám poptávku o výkup na IČO na [email protected]
  2. Výkupní cenu zboží, které vykupujeme, najdete v naší online kalkulačce.
  3. Pokud se rozhodnete, že výkupu u nás na základě předběžné ceny, kterou vám vypočítáme, využijete, je nutné opět kontaktovat naše oddělení výkupu a do e-mailu připojit: kontakt (e-mail, telefon, společnost), způsob doručení, zaslanou cenovou nabídku, seznam sériových čísel/IMEI a modelů v excelové tabulce.
  4. Poté prosím připravte zařízení k odeslání tak, aby bylo nabito na 100 %, odhlášeno ze všech uživatelských účtů se smazanými daty, zkompletováno s případným příslušenstvím (tedy 1 krabice, ve které bude zařízení a příslušenství společně), vyčištěno od samolepek a různých magnetických plíšků a následně krabici viditelně označte slovy „B2B VÝKUP“. *
  5. Jakmile od vás zboží dorazí k nám, potvrdíme vám přijetí zboží a stanovíme lhůtu na nacenění. Lhůta je orientační a odvíjí se od počtu kusů. Pro příklad 1-10 kusů zvládneme nacenit již do 48 hodin.
  6. Po kontrole vašeho zařízení vám stanovíme finální výkupní cenu. * * 
  7. Jakmile se oboustranně na výkupním procesu dohodneme, obchodní zástupce zašle cenovou nabídku a zároveň vás vyzve k vystavení faktury. Prosíme o vyhotovení faktury do 14 dnů, v opačném případě je možný pokles výkupní ceny.
  8.  Pokud jste si zakoupili novinku Samsung Galaxy A54, získáte navíc bonus 2 000 Kč, v případě Samsung Galaxy A34 je výkupní bonus 1 000 Kč.
  9. Celý proces je rychlý a jednoduchý. Prodáte nám staré zařízení a získáte zbrusu nové za výhodnou cenu poníženou nejen o cenu výkupu starého zařízení, ale i o výkupní bonus.


 * Aktuální uvedená výkupní cena je pouze orientační a nemusí reflektovat aktuální stav zařízení.

 * * V případě zájmu o kompletní informace z diagnostiky jsou tyto informace zpoplatněny dle ceníku našeho servisu.