Nabídka pro firmy Nové
Košík

Galaxy Enterprise Edition Galaxy Enterprise Edition

Edice stvořena pro business.

Jednoduché nastavení, vyšší kontrola
a ochrana vaší firmy kdykoliv a kdekoliv.

Galaxy Enterprise Edition
 • Až 5 let bezpečnostních a softwarových updatů
 • 1 rok Samsung Knox Suite
 • 2 roky prodloužení životního cyklu produktu

Enterprise Edice na Smarty CZ

Máte zájem
o Enterprise Edici?

Kontaktujte nás ›

To nejlepší od značky Samsung
pro váš business.

Až 5 let bezpečnostních a softwarových updatů

S verzí Galaxy Enterprise Edition získáte až 5 let aktualizací firmwaru, a to buď měsíčně, nebo čtvrtletně *. Všechna vaše mobilní zařízení budou aktuální s nejnovějšími opravami zabezpečení. Díky tomu budou vaše zařízení chráněna před malwarem, phishingem nebo poruchou softwaru, která by mohla představovat hrozbu pro vaše podnikání.

5 let od prvního globálního uvedení řady S20 a S21, řady Note20, XCover 5, Tab Active3. 4 roky pro všechna ostatní zařízení.

Prodloužení životního cyklu produktu.

Všechna zařízení Galaxy Enterprise Edice přicházejí s prodlouženým životním cyklem produktu, díky kterým jsou k dispozici déle než standardní zařízení *. Vaši zaměstnanci mohou mít stejné zařízení, což přináší větší kontinuitu a usnadňuje správu všech zařízení.

Díky Knox Suite je kontrola vaše.

Udělejte konfiguraci a nasazení vašich mobilních zařízení rychleji a jednodušeji. Se sadou Knox Suite získáte vše pro svůj IT tým i pro své zaměstnance. Enterprise Edice je sestavena tak, aby byl pro vás začátek podnikání co nejjednodušší a zároveň spoustu možností, jak dále vylepšit zabezpečení a kontrolu.

Samsung Knox

Podniková správa Knox Suite

 • Knox Platform
  for Enterprise

  Rozšířené možnosti správy a zabezpečení Samsung zařízení nad rámec standardních možností

 • Knox Mobile
  Enrollment

  Bezdotykové zařazení do podnikové správy (MDM/EMM) – Umožňuje přidat do svého podniku tisíce zařízení Samsung najednou, aniž by se muselo každé z nich ručně registrovat. Uživatelé pouze

 • E-Fota
  One

  Správa aktualizací mobilních zařízení Samsung umožňuje spravovat verze firmwaru na mobilních zařízeních Samsung a maximalizovat tak efektivitu nákladů. Správci IT mohou před nasazením otestovat aktualizace a zajistit kompatibilitu mezi interními aplikacemi a novými verzemi operačních systémů.

 • Knox
  Manage

  Enterprise Mobility Management (EMM), nástroj pro správu zařízení s Android OS, iOS a Windows 10 díky které zvyšuje efektivitu podnikání a zároveň chrání korporátní data.