Nabídka pro firmy Nové
Košík

Propojte svůj telefon
s dalšími zařízeními Galaxy

Více Galaxy, více zážitků

Vstupte do inovativního světa Galaxy, který před vámi otevře dosud netušené možnosti. Objevte nové způsoby, jak více naslouchat svému tělu, jak si zamilovat cvičení a pohyb. Nebo jak si zvýšit produktivitu. Propojte svůj telefon s dalšími Galaxy zařízeními a objevte vše, co vám pokrokový svět Galaxy nabízí.

Objevte Galaxy Sport Produktivita Zdraví Hudba Lifestyle Gaming

Objevte Galaxy

Více Galaxy, více zážitků

Užijte si nepřetržitý zážitek napříč všemi zařízeními Galaxy. Nejen že je mezi sebou snadno propojíte, ale ještě získáte přístup ke stejným aplikacím. Jednoduše zkopírujete soubor do dalšího zařízení nebo svá sluchátka Galaxy Buds snadno přepnete například z telefonu na hodinky. Být součástí #TeamGalaxy se zkrátka vyplatí.

Přijímání hovorů
a odesílání zpráv

Snadné a bezpečné placení
telefonem a hodinkami

Nastavení vlastního
stylu pomocí One UI

Chytřejší život s aplikací
SmartThings v telefonu

Jak nastavit svůj telefon pomocí One UI

One UI je navrženo s ohledem na pohodlné ovládání na velkých displejích a usnadňuje používání telefonů jednou rukou. Vyznačuje se přesunem ovládacích prvků dolů na dolní část obrazovky a nabízí tmavé režimy pro pohodlné používání v noci.

Sport

Více Galaxy, více rekordů

Chcete zlepšit svůj výkon? Nikdy se neztratit na trase? Nebo se chcete o svém těle dozvědět víc? Pak si připněte na zápěstí hodinky Galaxy Watch a připojte je ke svému telefonu Galaxy. Získáte nepřekonatelnou výbavu, se kterou dosáhnete víc, než si myslíte.

Výdrž GPS až 20 hodin

Pro každý sport

Titanové tělo a safírové sklíčko

Výkonný bioaktivní senzor

Produktivita

Více Galaxy, více úspěchu

Chcete se stát králem produktivity a dosahovat lepších výsledků? Propojte svůj telefon Galaxys hodinkami a tabletem Galaxy a zjistíte, že můžete pracovat rychleji, lépe a efektivněji. Komunikujtes kolegy, sdílejte projekty napříč zařízeními Galaxy a vaše práce se rázem stane zábavou.

Notifikace na všechna zařízení

Snadné kopírování souborů
z jednoho zařízení na druhé

S Pen

Synchronizace poznámek
díky Samsung Account

Zdraví

Více Galaxy, více fit

S hodinkami Galaxy Watch získáte osobního trenéra i ohleduplného kouče. Sleduje váš spánek, stará se o vaši kondičku a hlídá, abyste byli fit po těle i na duši. Tak připojte hodinky ke svému telefonu Galaxy a vaše cesta ke zdraví může začít třeba hned.

Sledování spánku

Automatický monitoring zdraví

Placení hodinkami pomocí
Google Pay

Jednoduché nastavení cílů

Hudba

Více Galaxy, více muziky

Propojte svůj telefon nebo hodinky Galaxy Watch se sluchátky Galaxy Buds a rázem si budete připadat jako na koncertě. A nevadí, že jste zrovna doma na gauči, v gymu, nebo ve vlaku. Užijte si prémiový zvuk jako od profesionálního zvukaře, přijímejte hovory a nenechte se ničím rušit díky aktivnímu potlačení hluku. Galaxy Buds – vaše vstupenka do hudebního světa.

Snadná údržba díky
voděodolnosti

Prémiový 24bitový Hi-Fi zvuk

Obklopující 360 Audio

Pohodlné nošení díky
ergonomickému tvaru

Lifestyle

Více Galaxy, více stylu

Jednou elegantní, podruhé ve sportovním? Zařízení Galaxy se vždy přizpůsobí vaší náladě i stylu a stanou se ozdobou každého vašeho outfitu. Slaďte barvu pouzdra s řemínkem a užijte si dokonalé propojení vašeho telefonu s hodinkami Galaxy Watch, které k sobě padnou jako malé černé a perly.

Klasický elegantní design

Nastavení vlastního stylu
pomocí One UI

Voděodolný displej
se safírovým sklíčkem

Focení pomocí hodinek

Gaming

Více Galaxy, více gamingu

Užijte si radost ze hry na velké obrazovce výkonného tabletu Galaxy Tab, který je pro gaming jako stvořený. Když tablet navíc spárujete se sluchátky Galaxy Buds, získáte zvuk, jako kdybyste byli přímo v centru hry. Začněte nový level na tabletu a dokončete ho na telefonu – s propojenými Galaxy zařízeními žádný problém!

Aktivní potlačení hluku

Streamování na cestách
díky 5G

Obklopující 360 Audio

Zábava a práce v jednom

Více Galaxy, více zážitků

Telefony

Zjistit více

Tablety

Zjistit více

Hodinky

Zjistit více

Více Galaxy, více zážitků

Try Galaxy!

Vyzkoušejte aplikaci Try Galaxy na svém telefonu a zjistěte jak jednoduché je vstoupit do světa Galaxy

Zjistit více

Novinky Samsung

Objev novinky Samsung a všechny bonusy, které můžeš uplatnit.

Zjistit více

Vyměňte starý za nový

Za nový telefon zaplatíte méně díky výkupní hodnotě starého zařízení jakékoliv značky a bonusu navíc* *Platnost akce se může lišit v závislosti na vybraném zařízení.

Zjistit více