Aktuální rychlost doručení
objednávek u zboží skladem
Prodejny Smarty.cz a výdejní
místa po ČR: 0-2 dny
Express Praha
Do 24 hodin
Doručení domů
2-3 dny
Produkty označené stromečkem
vám doručíme do Vánoc.

Powerbanky s rychlým nabíjením

Čas je pro většinu z nás nedostatkovým zbožím, když jde navíc o to, jak dlouho se bude nabíjet náš smartphone, tablet, iPad, i MacBook nebo další zařízení, je o to cennější. Zvykli jsme si, že je máme pořád k dispozici, jakmile nemůžeme surfovat na netu, hrát hry, streamovat nebo být v kontaktu s jinými lidmi, jsme celí nesví. Díky powerbance s rychlým nabíjením čas pro nabíjení minimalizujete.

Pokračovat

Naše elektronická zařízení potřebují čím dál tím víc energie, jenže jak je udržet při životě i na cestách, ale nebýt závislí na blízkosti elektrické zástrčky? Co takhle díky dobře vybrané powerbance? Ta by měla být hlavně výkonná, když bude navíc elegantní, jen dobře.

  • Nejdůležitějším parametrem pro výběr powerbanky je její kapacita. Udává se v mAh a řekne nám, kolikrát nebo jak dlouho můžeme zařízení nabíjet z plně nabité powerbanky.
  • Záležet by nám mělo i na tom, jak dlouho bude nabíjení trvat. Disponuje vaše zařízení rychlonabíjením? Pak můžete vsadit i na powerbanku s rychlým nabíjením, která vám ušetří čas.

Skrýt
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry