Rychlonabíječky pro mobilní telefony

Dosloužila vám stará nabíječka, nebo jen potřebujete ještě jednu? Pokud váš telefon podporuje rychlonabíjení, o ničem nepřemýšlejte a vsaďte na rychlonabíječku, která vám ušetří čas i nervy po dobu, kdy musíte být bez telefonu.

Pokračovat

Rychlonabíjení funguje

Díky rychlonabíjení můžete zařízení nabít i za poloviční dobu. Podmínkou je, aby tuto funkci telefon, tablet nebo jiné zařízení, které chcete nabít, podporovalo. Rychlonabíječky jsou záchranou i v okamžiku, kdy vám dochází baterie a vy potřebujete za pár minut odejít. No uznejte sami. Komu se to ještě ani jednou nestalo?

Rychlé nabíjení funguje díky dodávce vyššího proudu do baterie telefonu. Nejnovější technologie využívají také vyšší napětí, umí také vyvinout vyšší rychlost přenosu elektrické energie pomocí běžných kabelů. Jakmile se zařízení nabije na dostatečnou hladinu, nabíjení se zpomalí.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Belkin Playa 10W bezdrátový nabíjecí stojánek (bez adaptéru) černý

Nabíjejte svůj smartphone efektivně a prakticky. Belkin Playa je bezdrátová nabíječka ve formě praktického stojánku s výkonem 10 W, LED indikátorem stavu nabíjení a ochranou proti přepětí a zkratu.

29 %  z 690 Kč

490 Kč

2
Apple 20W USB-C napájecí adaptér

Originální napájecí adaptér s USB-C konektorem do sítě, který je ideální pro rychlé nabíjení vašeho Apple iPhone a iPad zařízení.

6 %  z 579 Kč

549 Kč

3
iWant ULTRASLIM bezdrátová nabíječka s rychlonabíjením 10/7,5W zlatá

Elegantní bezdrátová nabíjecí podložka s podporou rychlého bezdrátového Qi nabíjení 5 / 7,5 a 10W vyrobená v ultra-tenkém provedení.

68 %  z 590 Kč

190 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry