Přihlásit se

Bezdrátové reproduktory

Bezdrátové reproduktory nabídnou volnost přehrávání hudby bez použití jakýchkoliv kabelů. Přenosné reproduktory tedy můžete vzít kamkoliv s sebou a pohodlně přehrávat hudbu, přičemž zdroj muziky může být až několik metrů od reproduktoru. Kvůli vestavěné baterii je nutné reproduktor dobíjet.

Pokračovat

Bluetooth reproduktory

Reproduktory, které používají pro párovaní technologii bluetooth jsou velmi oblíbeným doplňkem k mobilnímu telefonu. Setkáme se s malými velmi přenosnými repráky nebo s domácími stanicemi, které dokážou kvalitně ozvučit celou místnost.


Wi Fi reprodukrory

Reproduktory s Wi-Fi se nejčastěji používají v domácnosti či v kanceláři. Díky této technologii je možné spojit více zařízení najedou, díky čemuž spolehlivě ozvučíte celou místnost. Wi-Fi reproduktory často nabídnou i možnost spárování pomocí bluetooth, a tak k nim snadno rovnou připojit i mobilní telefon.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Apple HomePod mini vesmírně šedý

Chytrý reproduktor Apple HomePod mini vnese do tvého domova prostorově dokonalý zvuk, díky precizně vytvořenému designu a zpracování. Nabízí virtuální asistentku Siri, která zvládne několik důležitých pokynů, miliony skladeb v knihovně Apple Music, podporu systému AirPlay 2 pro snadné propojení s druhým reproduktorem a integrovanou Wi-Fi.

3 690 Kč

2
PHILIPS TAS5305/00 přenosný bluetooth reproduktor černý

Voděodolný reproduktor PHILIPS BTS5305 nabízí až 12 hodin přehrávání hudby, čistý zvuk s důraznými basy, barevné LED diody, výkon až 16 W, možnost spárovat dva totožné reproduktory do stereo systému.

2 799 Kč

3
PHILIPS TAS7505/00 přenosný bluetooth reproduktor černý

Bezdrátový přenosný reproduktor Philips TAS7505/00 s elegantním vzhledem kvalitním zvukem. Možnost spárovat dva reproduktory do stereo systému, až 20 hodin přehrávání, dokáže dobíjet jiná zařízení a výstupní výkon je 30 W.

4 199 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry