Řemínky a doplňky pro Apple Watch

Chytré hodinky se derou do popředí a stávají se běžnou součástí našich životů. Provází nás na každém kroku, jsou skvělým pomocníkem pro zdravější život. Víte, že si hodinky můžete vyladit k obrazu svému díky řemínku a dalším doplňkům?

Pokračovat

Jak vybrat ten správný řemínek pro Apple Watch?

  • Z jaké série jsou vaše Apple Watch hodinky?
  • Jaká je jejich rozteč? Šířka řemínku totiž může být 38, 40, 42 nebo 44 mm. Víte, že rozteč nemusíte měřit, najdete ji na zadní straně hodinek?
  • Jaký obvod má vaše zápěstí?
  • Jakému materiálu dáváte přednost? Preferujete textilní, silikonový, kožený nebo pletený řemínek? **Víte, že pásky k hodinkám můžete měnit dle nálady a outfitu? * Třeba ten silikonový se hodí spíš k běžnému nošení nebo využití při sportu, kožený pásek je zase spíš elegantní a na sportování se nehodí. Pletený řemínek je pohodlný, kovový se hodí kromě sportu vždy.

Jaké další doplňky najdete v naší nabídce?

Skrýt

Nejprodávanější

1
UNIQ Garde Hybrid TPU+PC pouzdro Apple Watch Series 4/5/6/SE (40mm) čiré

Tenké ochranné pouzdro z nárazuvzdorného TPU a polykarbonátu chrání chytré hodinky Apple Watch Series 4/5/6/SE (40mm) před poškozením a poškrábáním. Nabízí perfektní odezvu dotykového displeje a díky průhlednému zpracování nechává vyniknout krásu Apple Watch.

37 %  z 390 Kč

249 Kč

2
iWant Hero kryt Apple Watch Series 4 / 5 / 6 / SE 44mm

iWant Hero Case je tenké TPU pouzdro, které chrání displej a tělo hodinek před poškrábáním. Přesné výřezy pouzdra umožňují plný přístup ke všem funkcím hodinek.

35 %  z 290 Kč

190 Kč

3
iWant Glass Case kryt Apple Watch Series 7 41mm

iWant Glass Case je tenké pouzdro, které chrání displej a tělo hodinek před poškrábáním a poškozením. Přesné výřezy pouzdra umožňují plný přístup ke všem funkcím hodinek.

77 %  z 390 Kč

90 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry