Už 24. 5. otevíráme novou prodejnu Smarty.cz v NC CityPark Jihlava. Exkluzivní slevy, které platí celý víkend, se dozvíš ZDE.

Mobilní telefony Realme

Realme je další čínskou společností, která má ambice stát se světovým hráčem na poli elektroniky. A nutno podoktnout, že se ji to daří. Společnost začala prodávat své mobilní telefony nejdříve v Asii, hlavně v Indii, kde si rychle získala popularitu mezi uživateli. Realme se snaží vyrábět kvalitní telefony za férovou cenu a jejich produkty se řadí mezi nejlepší v poměru cena/výkon/kvalita. Největším konkurentem je Xiaomi, které ctí podobnou filozofii. Pokud hledáš kvalitní a moderní telefon, Realme by mělo být ve tvém výběru.

Více

Telefony Realme mají celou řadu skvělých funkcí

Telefony Realme sice na trh přišly docela nedávno, přesto mají propracovaný design, baterii s dlouhou výdrží a podporou rychlého nabíjení, spolehlivý a kvalitní displej, vybírat navíc můžete hned z několika řad. Na své si tak přijdou jak běžní uživatelé mobilního telefonu, tak třeba fandové hraní her na telefonu.

Jaký telefon Realme vybrat?

  • Realme 8 vás potěší skvělým poměrem cena vs. výkon, plynulým pohybem a nezklame ani výdrž baterie.
  • Realme 9 řadíme do střední třídy telefonů, může se pochlubit jemným AMOLED displejem, špičkovým fotoaparátem, podporou 5G a vysokým výkonem.
  • Realme C má tenké tělo a zaujme vás jak čtečkou otisků prstů, tak svojí spolehlivostí, výkonem nebo snímky, které zachytíte.
  • Realme GT má tu nejlepší možnou výbavu, atraktivní design, i prvotřídní výkon. Postará se o radost z focení, nabíjení je extra rychlé, najde se i herní model, který uspokojí i náročné hráče.

Méně