Novinky Samsung Galaxy AI!

Přivítej společně s námi novinky od Samsung. V celé své kráse se nám představil Samsung Galaxy Z Flip6, Galaxy Z Fold6, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch7, Galaxy Buds3 Pro a Galaxy Buds3

Ať už se rozhodnete prozkoumat všechny novinky, nebo jen některé z nich, rozhodně Vás svými funkcemi nezklamou. A bonusy k nákupu? Ty máme také. Podívejte se, co všechno můžete k předprodeji novinek získat. 

Nejnovější přírůstky do rodiny Samsung Galaxy? Stačí pípnout. Objevte vylepšený design a pokročilé funkce u nových vlajkových lodí Samsung Galaxy Z Fold6 a Galaxy Z Flip6. 

Samsung Galaxy Z Fold6 přináší oproti svému předchůdci výkonnější procesor Snapdragon 8 Gen 3, 50MPx hlavní zadní kameru, vysokou kapacitu baterie, rychlé nabíjení i dvojitý Dynamic AMOLED 2X displej. Liší se hranatější a širší konstrukcí, větším displejem i možností rychlého nabíjení. Kromě toho je perfektním společníkem pro tvou maximální produktivitu a nekonečnou zábavu.

Samsung Galaxy Z Flip6 naopak nabízí tenčí i lehčí provedení v moderním a elegantním designu. Přichází s pokročilými displeji ve velikostech 6,7“ a 3,4“, s ještě vyšší odolností, hlavním 50MPx fotoaparátem a spoustou dalších funkcí. Prozkoumej je všechny. 

Bonusy ke koupi novinek Galaxy Z Fold6 a Z Flip6

Samsung Care+ pojištění na rok

Samsung Care+ aneb pojistka proti náhodnému poškození tvého zařízení. V autorizovaném servisu Vám vaše zařízení v případě poškození do 1 roku od pořízení opravíme za výhodnou cenu. Stačí si tuto službu aktivovat přímo na svém novém zařízení nejpozději do 8. 9. 2024 v aplikaci Samsung Members ZDE.

Bonus až 7 000 Kč k výkupu starého zařízení

Chcete si pořídit jednu z novinek, ale nevíte, co se svým starým zařízením? Prodej nám ho a ponižte si tak původní cenu nového zařízení o výkup a extra výkupní bonus v hodnotě až 7 000 Kč * podle modelu.

Samsung Galaxy Watch Ultra + Watch 7

Jsi připraveni na pořádnou dávku adrenalinu? Maximální odolnost, výdrž a všestranná elegance. To jsou nové hodinky Samsung Galaxy Watch Ultra a Samsung Galaxy Watch7. Přináší skvělou výdrž baterie, odolnější provedení, plánování vlastních tras, pokročilý monitoring spánku díky AI funkci i personalizovaná cvičení. Podívejte se, co všechno hodinky nabízí.

  • * Výkupní bonus 4 000 Kč a extra výkupní bonus 3 000 Kč při zakoupení Galaxy Z Fold6. Výkupní bonus 3 000 Kč a extra výkupní bonus 2 000 Kč při koupi Galaxy Z Flip6. Vybraná zařízení pro výhodnější výkupní bonus zahrnují Samsung řady Galaxy Note 10/20, S9, S10, S21, S22, S23, S24, Z Fold3/4/5, Z Flip 3/4/5, Apple iPhone 11-15. Kompletní seznam zařízení najdete na stránkách novysamsung.cz. Pro uplatnění výhodnějšího výkupního bonusu je potřeba zařízení zakoupit na některé ze Smarty prodejen. Více informací Vám sdělí Váš obchodní zástupce