Smarty.cz prodejna OC Central Most: Otevíráme už 9.6. v 9:00 | JRC prodejna OC Mercury České Budějovice: Trvale uzavřena od 19.6. Nejbližší prodejna JRC se nachází v OC IGY České Budějovice.

Notebooky HP ProBook

Notebooky HP ProBook jsou jako stvořeny i pro ty nejnáročnější uživatele. Poskytují optimální výkon a to pro firemní či domácí využití. Navíc s elegantním designem a robustním provedením s dlouhou životností.

Notebooky z řady ProBook ocení každý profesionál, nadšenec nebo začínající počítačový profík a to nejen jeho spolehlivostí, ale zejména díky jeho optimálnímu výkonu v cenově dostupné hladině. Nenechte se omezovat a pracujte efektivně kdekoli je to jenom možné. A s vysokokapacitní baterií můžete pohodlně pracovat nebo si jen užít dlouhý film i na cestách. A bezpečí vašich dat? To je s ProBookem samozřejmostí!

Nyní už nepoznáte rozdíl mezi kanceláří a domovem s notebooky ProBook to půjde hladce.

Hledáte ideální počítač pro pracovní povinnosti? Vaším ideálním parťákem může být třeba HP ProBook 640. Zde

Pro počítačové nadšence bude ideálním notebookem například HP ProBook sedmé generace s optimálním výkonem, bezpečným systémem, snadným ovládáním a plnou multimediální zábavou! Zde

A pro ty náročné, kteří hledají přizpůsobení na míru je připravený HP ProBook x360 elegantní a naprosto konvertibilní s možností čtyř poloh díky inovativnímu ohebnému kloubu. Zde

Celkovou nabídku ProBooku značky HP naleznete níže. Tak na nic nečekejte a staňte se členem ProBook family se kterou budete navždy spokojení.

Více Méně
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry