Přihlásit se

Pro střední místnosti

Nejprodávanější

1
Logitech Rally set Ultra HD konferenční kamera

Konferenční systém Ultra-HD ConferenceCam s automatickým ovládáním kamery, pro plné pokrytí středně velkých či velkých sálů. Moderní technologie a funkce, zajistí přenos čistého a snadno srozumitelného zvuku, systém vhodný do každého profesionálního prostředí, automatické vyvážení hlasu, ideální záběr všech zúčastněných, kamera RALLY s Ultra HD obrazovým systémem, zvuk z přední části místnosti pomocí reproduktoru s potlačením ozvěny, stolní mikrofon.

10 %  z 64 599 Kč

58 524 Kč

2
Logitech GROUP konferenční kamera

Excelentní souprava pro konferenční hovory do středních a velkých konferenčních místností, vhodná pro 14 – 20 osob, Full HD rozlišení 1920 x1080, připojení pomocí USB, Wi-Fi, Bluetooth a NFC, obsahuje digitální kameru, mikrofon, reproduktory, dálkové ovládání a periferie k zapojení a instalaci, třeba na stěnu.

23 %  z 32 999 Kč

25 463 Kč

3
Logitech Tap konferenční systém pro střední místnosti MS Teams

Ultra videokonferenční řešení s ultra kvalitou obrazu. Logitech Rally Camera obdařená 4K UHD rozlišením, motorizované otáčení, naklápění a zoom, autofocus. Dálkový ovladač. Multimediální ovladač TAP, stolní mikrofon RALLY, minipočítač Intel NUC (i7) pro správu systému. Řešení je vhodné pro středně velké místnosti.

6 %  z 169 000 Kč

160 313 Kč

Zobrazit další 1 produktSkrýt poslední 1 produkt
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry