Videokonferenční zařízení pro osobní použití

Účastníte se pravidelně videokonferencí a už vás nebaví neustále řešit techniku? Pořiďte si to pravé videokonferenční zařízení pro osobní použití jako webkameru, pohodlná sluchátka, Bluetooth handsfree, přenosný reproduktor, mikrofon a další. Co třeba automobilový hlasový komunikátor?

Pokračovat

Použití toho správného videokonferenčního zařízení je při účasti na videokonferenci základem. Je jedno, zda jste zrovna doma, v kanceláři, na sdíleném pracovním místě, bezproblémová reprodukce zvuku i obrazu je prostě důležitá vždy.

Co vám nesmí chybět?

  • Webkamera
  • Sluchátka
  • Handsfree
  • Reproduktor
  • Mikrofon
  • Hlasový komunikátor

Skrýt

Nejprodávanější

1
JPL Vision Mini webkamera s mikrofonem

Výkonná webkamera JPL Vision Mini disponuje mimořádně kvalitním obrazem a duálními mikrofony s automatickým potlačením hluku. Nabízí rozlišení 1920x1080p při 30 FPS, duální mikrofony, automatickou korekcí při slabém osvětlení, 67° zorné pole, integrovaný LED indikátor používání, ochranný kryt objektivu, rozhraní USB-A, automatické rušení ozvěny, Plug and Play a flexibilní montáž na monitor, notebook či stůl.

88 %  z 1 090 Kč

140 Kč

2
Jabra Evolve 65 Mono USB-BT

Pohodlná sluchátka určená potřebám kontaktních center i zároveň jednotlivcům. Jsou obohacena o citlivé mikrofony s možností odfiltrování hluku okolí. Moderní technologie zpracují signál bez prodlev a odstraní nepříjemné a škodlivé zvuky o vysokých frekvencí. Snadné možnosti připojení a široká kompatibilita zajistí jednoduchou instalaci.

3 690 Kč

3
Jabra Talk 5

Jednoduchý Bluetooth handsfree Jabra Talk 5 nabídne čistý zvuk a dlouhou výdrž baterie. Uchycení za ucho či pomocí gelového nástavce.

599 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry