Přenosné reproduktory

Užívejte si přirozeného zvuku nejen doma, ale i na cestách. Přenosné reproduktory nemají kabely, můžete si je tak vzít kamkoli s sebou a zpříjemnit si tak piknik na čerstvém vzduchu, čekání na autobus nebo party s kamarády.

Pokračovat

Bezdrátové reproduktory toho mnohdy umí víc než jen reprodukci hudby

Hlavním důvodem, proč si pořizujeme reproduktor, je hudba. Chcete si naplno užívat poslech oblíbené muziky. Klasické reproduktory ale mají hromadu kabelů, přes které zakopáváme, a navíc nás limitují v tom, kam reproduktor umístit.

Oproti tomu má bezdrátový reproduktor velkou výhodu. Se zařízením se propojí prostřednictvím Bluetooth, když si pořídíte přenosný reproduktor kompaktních rozměrů, klidně ho schováte do batohu a vezmete kamkoli s sebou. Víte, že některé přenosné reproduktory toho dnes umí ještě víc? Mohou třeba plnit funkci hlasového asistenta nebo se s jiným zařízením spojit přes WiFi.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Marshall Emberton černo-měděný

Přenosný reproduktor Marshall Emberton je kompaktní kousek pro poslech, kde se vám zamane. Nabízí odolné tělo, IPX7 odolnost proti vodě, jednoduché ovládání prvky, Bluetooth 5.0, výdrží až 20 hodin, a především ikonický hudební projev Marshall a osobitý design této značky. Limitovaná barevná edice.

4 290 Kč

2
Bang & Olufsen Beosound A1 2. gen. Nordic ice

Druhá generace stylového reproduktoru Beoplay A1 nabízí lehčí a tenčí design, perfektní zvuk pro všechny okamžiky, 18h výdrž přehrávání, stupeň krytí IP67, podporu Amazon Alexa, Bluetooth 5.1, handsfree a 360°zvuk.

33 %  z 7 390 Kč

4 990 Kč

3
Marshall Kilburn II černo-měděný

Přenosný bezdrátový reproduktor Marshall v klasickém designu s 20hodinovou výdrží na jedno nabití. Podporuje Bluetooth 5.0 a kodek aptX. V limitované barevné edici.

6 890 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry