Přihlásit se

Letošní sportovní předsevzetí bude hračka!

Dali jste si do nového roku nějaké sportovní předsevzetí? Ať už chcete zhubnout, posílit nebo jen zdravě žít, budou se vám hodit chytří pomocníci. Vybrali jsme pro vás chytré hodinky a náramky, které vám pomohu se sledováním aktivity, tréninků, spánku ale i stresu. Hodit se vám může i chytrá váha, lahev nebo sportovní sluchátka.

Máme pro vás všechno, co potřebujete k tomu, aby se váš cíl splnil.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
Samsung Galaxy Watch Active2 40mm růžovo-zlaté

Nové Galaxy Watch Active2 přicházejí s větším displejem, vylepšenými funkcemi a upraveným vzhledem. Dostanete přesná zdravotní data a neustále budete vědět co se děje.

5 990 Kč

2
TrueLife FitScale W5 BT chytrá váha bílá

Chytrá váha, která rozpozná až 8 lidí a spočítá podíl tuku, vody a svalové hmoty v těle. Zaznamenává kompletní historii, tvoří přehledné statistiky a grafy a díky aplikace dokáže motivovat a tvořit plány a cíle.

41 %  z 2 199 Kč

1 299 Kč

3
Samsung Galaxy Watch Active stříbrné

Nové sportovní hodinky Samsung Galaxy Watch Active vám budou pomáhat k dosažení vašich pohybových cílů, změří také spánek, hladinu stresu a srdeční tep. Podporují navigační systémy GPS, GLONASS i Galileo. Dále nabízejí 1,1“ AMOLED displej, NFC, Wi-Fi, Bluetooth 4.2, certifikace IP68 a MIL-STD-810G, Barometr, Altimetr, notifikace z telefonu s možností odpovědi, bezdrátové nabíjení a baterii 230 mAh (výdrž cca. 2 dny).

31 %  z 4 990 Kč

3 490 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry