Jen do 29. 3. 2019 nakoupíte na splátky s 0% navýšením na 10 nebo 20 měsíců. Více zde.

Startuje prodej očekávaného Samsungu Galaxy S10!

Prodej očekávané novinky tohoto roku je konečně zahájen! Vyberte si ze tří prémiových modelů ten pravý!

Samsung Galaxy S10

Samsungová novinka tohoto roku přináší dechberoucí 6,1" Quad HD+ displej s tvrzenou vrstvou Gorilla Glass 6, vysoce výkonný procesor Exynos 9820 a trojitý zadní fotoaparát s variabilní clonou a vícenásobnou expozicí. Z vysokokapacitní baterie o kapacitě 3 400 mAh lze dobíjet i externí zařízení. Samsung Galaxy S10 je díky komplexnímu zabezpečení Samsung Knox jako nedobytná pevnost. Dokonalé zabezpečení podpoří i ultrasonická čtečka otisků prstů.

Samsung Galaxy S10+

Větší dvojče Samsungu Galaxy S10 je Galaxy S10+ s 6,4" displejem s certifikací HDR10+. Nabídne úžasně živé a zářivé barvy, ze kterých nespustíte zrak. V obrazovce se skrývá i zcela nová ultrasonická čtečka otisků prstů, která reaguje rychleji než kdy dřív. Telefon nabízí celkem pět objektivů, z nichž se každý specializuje na jiný druh záběru. Nadstavba operačního systému Android 9 je přepracovaná tak, aby nabídla to nejpohodlnější ovládání vůbec. Samsung Galaxy S10+ je navíc ideální telefon pro hráče, protože je dokonale hardwarově i softwarově vyladěn.

Samsung Galaxy S10e

Nejmenší z rodiny nových Samsungů je Galaxy S10e. Přináší duální zadní fotoaparát pro úžasné snímky, certifikaci odolnosti proti vodě a prachu IP68, snímač otisků prstů nebo funkci rychlonabíjení. Galaxy s10e je díky svým kompaktním rozměrům ideální telefon pro nenáročné uživatele. I přesto ale přináší vysoký výkon a dokonale vyladěný operační systém Android 9. Navíc je k dispozici ve čtyřech cool barvách včetně žluté.


Vyzvedněte si dárek k předobjednávkám

Předobjednali jste si své zařízení už před zahájením prodeje? A provedli jste poté řádnou předregistraci? Tak to máte nárok na sluchátka Samsung Galaxy Buds v bílé barvě jako dárek! A jak nyní postupovat?

  • Po obdržení předobjednaného telefonu dokončete v období od 8. 3. 2019 do 22. 3. 2019 registraci na www.samsung-bonus.eu.
  • Nákup doložte kopií účtenky a IMEI číslem nového telefonu.
  • Po ověření vámi zadaných údajů vám budou odeslána sluchátka Samsung Galaxy Buds v bílé barvě jako dárek přímo od společnosti Samsung.

Podmínky pro získání dárku

  • Bonus k předobjednávce se vztahuje pouze na zařízení Galaxy S10 a Galaxy S10+ v jakékoliv paměťové variantě a nevztahuje se na model Galaxy S10e.
  • Nárok na bonus mají pouze ti zákazníci, kteří v období od 20. 2. 2019 do 7. 3. 2019 předobjednali na Smarty.cz nový telefon Samsung Galaxy S10 | S10+ a do 7.3.2019 provedli řádnou předregistraci na www.samsung-bonus.eu.
  • Další informace jsou k dispozici na www.samsung.com/cz/predobjednavky.

Mobily Tablety Apple Audio – Video Příslušenství Smart Použité Výprodej Oblíbené Porovnávač