Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Pracujte v domově, v kidu a v pohodě.

Většina pracovníků z kanceláří aktuálně pracuje z domova. Týká se to i vás? A máte vše pro to, abyste pracovali stejně efektivně, jako z kanceláře?

Kvalitní spojení

Videokamery a mikrofony

První, co vás asi napadne, je množství porad, které najednou nemůžete osobně absolvovat. To ale vůbec nevadí!S kvalitní kamerou a mikrofonem skoro ani nepoznáte, že nejste v zasedačce. Většina notebooků a all-in-one počítačů má zabudovanou menší kameru i mikrofon. Stolní počítače ale kameru nemají. Pro lepší obraz i kvalitu je dobré si pořídit samostatnou kameru s větším senzorem a rozlišení.

Tipy Smarty


Sluchátka

Ve vaší domácí kanceláři pravděpodobně nebudete celý den sami – ať už je to partner nebo děti, okolní zvuky vás mohou vyrušovat od práce. Budete také potřebovat dobře slyšet kolegy při hovorech. Proto je vhodné pořídit si pořádná sluchátka. Náhlavní sluchátka do kanceláře jsou uzpůsobena celodennímu nošení, jsou tedy pohodlná, mají funkci potlačení okolního hluku a některé modely lze ovládat hlasem.

Tipy Smarty


Maximální pohodlí? Bez tohohle se neobjedete.

Monitory

Že je monitor něco navíc a není potřeba? Chyba!Jakmile potřebujete pracovat s více tabulkami, okny nebo programy, je monitor velkým pomocníkem. Díky němu si rozšíříte obraz na více ploch a budete moci pracovat mnohem efektivněji. Monitor by měl mít kvalitní obraz dostatečně ostré rozlišení. Nejběžnější jsou monitory s úhlopříčkou 24“ a Full HD rozlišením. Pokud pracujete s větším množstvím oken, je vhodné zvolit větší 27“ monitor s jemným rozlišením. Pro práci volíme IPS displeje.

Tipy Smarty


Myši

Volba myši je velmi individuální. Hodně záleží na tom, jaký tvar vám vyhovuje. Vybírejte tak, aby vás i po celém dni nebolela ruka a zápěstí. Můžete vybírat ergonomické myši, případně chytré myši, které podporují gesta, mají speciální tlačítka a další funkce. Na čem se ale shodneme je to, že pro práci je ideální bezdrátová myš, nikde vám nepřekáží kabely a můžete ji jednoduše přenést kam potřebujete. Pamatujte na to, že myš je velmi osobní záležitost.

Tipy Smarty


Klávesnice

S klávesnicí je to podobné, jak s myší, tedy velmi individuální. Znovu bychom doporučili bezdrátovou variantu. Oblíbené jsou ultra tenké klávesnice numerickou klávesnicí. Pro práci doma bychom doporučili tichou klávesnici, která nebude rušit své okolí.

Tipy Smarty