S tímhle už vám šťáva nedojde

Jsme online. Každý den komunikujeme, pracujeme, jsme kreativní, bavíme se, nakupujeme, objevujeme, učíme se - a to všechno online. Naše telefony, tablety a notebooky nás doprovázejí prakticky na každém kroku, ale když se baterka odporoučí, je po zábavě.

Tak to ale být nemusí. Stačí se vybavit zdrojem napájení na cesty. Skvělou volbou je jedna ze silných powerbank Blue Star. S tou máte jistotu, že nebudete bez energie ani v Himalájích. Díky monstrózní kapacitě 12 000 mAh si dobijete svůj smartphone až 4x nebo iPad Pro 1x. Powerbanka má dva USB sloty, takže obě tyto činnosti bravurně zvládne najednou.

Tím by byl jeden problém vyřešen. Pokud cestujete, mohli jste narazit ještě na jeden problém. Ten mohl vypadat zhruba takto:

Naštěstí nám firma PoweCube kryje záda. Jejich zásuvkový systém Rewirable USB zvládne udělat z jedné zásuvky čtyři a dva USB sloty. Díky svým výměnným koncovkám pro jakýkoliv druh zásuvky umožňuje nabíjení Vašich elektronických miláčků, ať jste na dovolené v Karibiku nebo na “obchodním jednání” v Thajsku.

PowerCube Rewirable USB zvládá vstupní proud od 110 V do 240 V a USB porty má dost silné i na napájení tabletů větších velikostí. Balení obsahuje převaděče zásuvek typu B, E, F, G a I. A je samozřejmě je kompatibilní s ostatními výrobky řady PowerCube Rewirable.

A jak řešíte problémy s napájením svých zařízení vy?