Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Použité příslušenství

Vše, co by mohlo tvé zařízení potřebovat, najdeš přehledně a na jednom místě. Různé druhy příslušenství ti umožní využívat svůj přístroj naplno. Ať už sháníš pouzdro, ochranný kryt, náhradní baterii, držák do auta, stylusy a klávesnici, kabely a redukce, paměťová média, sluchátka, reproduktory, powerbanku, periferie pro Apple Mac či něco jiného, z širokého výběru značkového příslušenství si u nás vždy vybereš.

V nabídce použitého příslušenství najdeš zboží vrácené v reklamační lhůtě 14 dnů. Toto zboží je náležitě překontrolováno, vyčištěno a zabaleno do originálního balení. Takovéto produkty u nás pořídíš se slevou až desítky procent.

Pokračovat

Nabízíme příslušenství pro všechny typy zařízení různých výrobců. Náš výběr je opravdu rozmanitý, a proto zde najdeš vše z příslušenství pro mobily, tablety nebo notebooky.

Pouzdra a kryty ochrání tělo tvého zařízení před poškozením. Vybírej mezi flipovými pouzdry, odolnými pouzdry, cestovními na kolo či chytrými pouzdry s baterií.

Sluchátka ti zpříjemní hudební zážitek. Vybírej ze sluchátek Beats a dalších značek.

Džáky slouží k uchycení tvého přístroje. Mohou sloužit pro přichycení v autě či na kole. Některé držáky mohou zařízení zároveň nabíjet.

Ochranné fólie a skla slouží k ochraně displeje zařízení. Fólie se snáze aplikují, skla ale poskytují vyšší míru ochrany. Vybírej mezi 2,5 a 3D skly podle typu displeje.

Paměťová média slouží k rozšíření paměti nebo zálohování dat z tvého přístroje. Flash disky, SSD disky a paměťové karty ti poskytnou téměř neomezené možnosti úložiště.

Nabíječky dohlédnou na úroveň baterie tvého přístroje. Najdeš u nás nabíječky síťové, bezdrátové, do auta nebo záložní (tzv. powerbanky).

Stylusy a klávesnice usnadní práci s tvým zařízením. Vybírej mezi drátovými a bezrátovými klávesnicemi.

Brašny a batohy slouží k bezpečnému a snadnému přenášení tvého zařízení.

Baterie jsou v každém zařízení. V nabídce máme výměnné baterie do smartphonů nebo též klasické tužkové.

Kabely a redukce propojují tvé zařízení se zdrojem napájení nebo jiným přístrojem. Redukce slouží ke zvýšené kompatibilitě konektivity zařízení.

Fitness náramky a hodinky měří tvůj tep a dlouhodobě sledují i tvou aktivitu a sportovní výkon.

Sport a zdraví obsahuje všechny sportovní fitness vychytávky včetně senzorů a tlakoměrů.

Mezi vychytávky, které ti zpříjemní práci nebo přinesou zábavu, patří kamery, drony, projektory nebo tiskárny.

V kategorii služby a ostatní najdeš software pro svá zařízení, SIM karty a řezačky na změnu velikosti a v neposlední řadě hadříky a spreje pro údržbu elektroniky.

Periferie pro Mac jsou zařízení, která se připojují ke tvému Apple Macu. Nabízíme též zařízení pro Apple HomeKit, která z tvé domácnosti vytvoří skutečné multimediální centrum.

Skrýt

Nemůžete najít produkt, který jste hledali?

Nastavte si hlídacího psa na použité produkty, které nejsou skladem a my vás budeme informovat, jakmile budou k dispozici.

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry