Použité mobilní telefony

Sháníš funkční smartphone na každodenní používání, ale nechceš utratit celý svůj měsíční rozpočet? Pořiď si použitý mobilní telefon a vdechni tak zařízení druhý život. Všechna použitá zařízení, která nabízíme, jsou pečlivě zkontrolována, otestována a vyčištěna

Více

V tomto našem bazarovém výběru najdeš širokou nabídku (nejen) dotykových mobilů od renomovaných výrobců. Na výběr máš od odolných telefonů, foto telefonů, telefonů se 4G LTE až po přístroje se dvěma sloty pro SIM kartu. Pokud však hledáš klasický tlačítkový telefon, tzv. feature phone, jsi tu správně. Nabízíme i zánovní telefony pro seniory s velkými tlačítky a dobře čitelným displejem. 

Mezi dva velké rivaly patří Android a iOS systémy, které se často o své uživatele perou. Pokud máš v plánu pořídit si iPhone, je pravdou, že mobily s iOS nesou vyšší pořizovací cenu. Díky této vysoké ceně však jejich hodnota neklesá a je tak možné iPhone prodat s výraznou zůstatkovou hodnotou. Pokud tedy sháníš levnější iPhone, podívej se do naší nabídky použitých zařízení. 

Méně

Nemůžete najít produkt, který jste hledali?

Nastavte si hlídacího psa na použité produkty, které nejsou skladem a my vás budeme informovat, jakmile budou k dispozici.

 
iMessage
WhatsApp
Chat