Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Použité MacBook

Apple Mac je řada stolních počítačů značky Apple pro soukromé i firemní použití. Apple MacBooky jsou naproti tomu přenosné počítače. Macy i přenosné MacBooky pracují s operačním systémem mac OS. Jednotlivé modely se liší podle účelu použití, výkonem i designem. Počítače od Apple však mají společného jmenovatele ve formě precizního provedení a optimalizovaného systému.

MacBook 12” je přenosný počítač od společnosti Apple, který si již oblíbilo množství spokojených uživatelů. MacBooky mají stejně jako stolní počítače Mac a iMac operační systém OS X. MacBook je vhodný jak pro každodenní činnost, tak pro profesionální práci.

Proč zvolit MacBook?

  • Je to lehký a přenosný notebook.
  • Má dokonale optimalizovaný operační systém.
  • Skvělá provázanost s dalšími zařízeními Apple (s hodinkami nebo vaším iPhonem).
  • Nejjemnější Retina displej.
  • Podpora a každoroční upgrade na nový OS.

Pokračovat

Klíčové vlastnosti MacBooku 12”

Rozměry

MacBook je velmi lehký a tenký notebok s úhlopříčkou displeje 12”. Jde o nejkompaktnější ze všech MacBooků. Je tak ideálním notebookem na cestování. Váží pouhých 0,9 kg při tloušťce pouhých 13,1 mm.

Displej

Super jemný Retina displej s rozlišením až 2 304 × 1 440 a třemi miliony pixelů s větší světelností vykresluje každý obrázek s neskutečnou hloubkou a přesností. Nebudete se na něj moct vynadívat.

Výkon

Nové procesory Intel Core M3, i5 nebo i7 7. generace spojují energetickou efektivitu s výkonem, který zvládne každý úkon naprosto dokonale. Počítač se navíc při svém výkonu skoro nezahřívá, nepotřebuje tedy k chlazení větráček a proto je velmi tichý.

Výdrž

Každý milimetr těla MacBooku je využit pro umístění speciální terasovité baterie, která přesně kopíruje vnitřní prostor notebooku. Tato konstrukce přináší až o 35 % větší kapacitu než klasické baterie jiných notebooků.

Operační systém

Dokonale optimalizovaný macOS přináší jednoduché a zcela intuitivní uživatelské prostředí. MacBook je vybaven aplikacemi, které usnadní uživateli práci i zábavu.

Konektivita

Jediný univerzální USB-C konektor se postará o nabíjení baterie, připojení externího monitoru i přenos dat na disk. Přenos probíhá rychlostí až 5 GB/s. Výdrž nabité baterie je více než 10 hodin.

Další vlastnosti

MacBook má tenčí inteligentní klávesnici, jejíž ovládání je ještě jednodušší a pohodlnější. Force Touch Trackpad rozpoznává rozdíly v přítlaku a díky tomu udělá vždy to, co má. Díky množství nastavitelných funkcí si na myš ani nevzpomenete.

Skrýt
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry