Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Použité MacBook

Apple Mac je řada stolních počítačů značky Apple pro soukromé i firemní použití. Apple MacBooky jsou naproti tomu přenosné počítače. Macy i přenosné MacBooky pracují s operačním systémem mac OS. Jednotlivé modely se liší podle účelu použití, výkonem i designem. Počítače od Apple však mají společného jmenovatele ve formě precizního provedení a optimalizovaného systému.

MacBook 12” je přenosný počítač od společnosti Apple, který si již oblíbilo množství spokojených uživatelů. MacBooky mají stejně jako stolní počítače Mac a iMac operační systém OS X. MacBook je vhodný jak pro každodenní činnost, tak pro profesionální práci.

Proč zvolit MacBook?

  • Je to lehký a přenosný notebook.
  • Má dokonale optimalizovaný operační systém.
  • Skvělá provázanost s dalšími zařízeními Apple (s hodinkami nebo vaším iPhonem).
  • Nejjemnější Retina displej.
  • Podpora a každoroční upgrade na nový OS.

Pokračovat

Klíčové vlastnosti MacBooku 12”

Rozměry

MacBook je velmi lehký a tenký notebok s úhlopříčkou displeje 12”. Jde o nejkompaktnější ze všech MacBooků. Je tak ideálním notebookem na cestování. Váží pouhých 0,9 kg při tloušťce pouhých 13,1 mm.

Displej

Super jemný Retina displej s rozlišením až 2 304 × 1 440 a třemi miliony pixelů s větší světelností vykresluje každý obrázek s neskutečnou hloubkou a přesností. Nebudete se na něj moct vynadívat.

Výkon

Nové procesory Intel Core M3, i5 nebo i7 7. generace spojují energetickou efektivitu s výkonem, který zvládne každý úkon naprosto dokonale. Počítač se navíc při svém výkonu skoro nezahřívá, nepotřebuje tedy k chlazení větráček a proto je velmi tichý.

Výdrž

Každý milimetr těla MacBooku je využit pro umístění speciální terasovité baterie, která přesně kopíruje vnitřní prostor notebooku. Tato konstrukce přináší až o 35 % větší kapacitu než klasické baterie jiných notebooků.

Operační systém

Dokonale optimalizovaný macOS přináší jednoduché a zcela intuitivní uživatelské prostředí. MacBook je vybaven aplikacemi, které usnadní uživateli práci i zábavu.

Konektivita

Jediný univerzální USB-C konektor se postará o nabíjení baterie, připojení externího monitoru i přenos dat na disk. Přenos probíhá rychlostí až 5 GB/s. Výdrž nabité baterie je více než 10 hodin.

Další vlastnosti

MacBook má tenčí inteligentní klávesnici, jejíž ovládání je ještě jednodušší a pohodlnější. Force Touch Trackpad rozpoznává rozdíly v přítlaku a díky tomu udělá vždy to, co má. Díky množství nastavitelných funkcí si na myš ani nevzpomenete.

Skrýt

Nemůžete najít produkt, který jste hledali?

Nastavte si hlídacího psa na použité produkty, které nejsou skladem a my vás budeme informovat, jakmile budou k dispozici.

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry