Použité Apple Watch

Apple Watch jsou chytré hodinky od společnosti Apple, které disponují GPS senzorem, výškoměrem, hudebním přehrávačem a dokáží měřit váš srdeční tep, abyste tak dosáhli nejlepšího výkonu. Poskytují široké možnosti přizpůsobení, specifický design a rozsáhlé funkce. Po spárování s vaším iPhonem umožňují přijímat notifikace z telefonu. Nejnovější Apple Watch Series 3 umožňují i vyřídit telefonický hovor. App Store nabízí přes 10 000 aplikací pro Apple Watch. Jednou z nich je například Apple Health, ve které můžete dlouhodobě sledovat své úspěchy a sestavovat tabulky a grafy o svých výkonech.

Vlastnosti a funkce

  • Elegantní provedení z hliníku, nerezové oceli či keramiky
  • Výměnné řemínky z různých materiálů
  • Množství aplikací z App Storu
  • Podpora HomeKit pro ovládání vaší domácnosti
  • Ovládání pomocí dotykového displeje, otočné korunky a tlačítka
  • Integrované senzory a fitness funkce
  • Lze je spárovat s iPhonem a přijímat notifikace
  • Hudební přehrávač s přístupem k iTunes

Apple Watch Series 1

První Apple Watch nabízí vše důležité, co od chytrých hodinek čekáte. Dají se spárovat s chytrým telefonem a zobrazovat tak přijímané notifikace jako jsou zprávy, nepřijaté hovory a nebo emaily.

Kromě toho jsou vhodné pro sportovní aktivity. Mají integrované senzory, které sledují vaši aktivitu a poskytují tak dlouhodobé přehledy o vašem výkonu. Během běhání nebo jízdy na kole navíc můžete ze svých Apple Watch poslouchat hudbu. Po spárování s bezdrátovými sluchátky se z nich stává dokonalý cestovní hudební přehrávač. Jde o nejlevnější Apple Watch, poskytují tak ideální poměr mezi cenou a výkonem.

Apple Watch Series 1 má hliníkové pouzdro a sportovní pásek. Uvnitř hodinek tepe systém watchOS 4, vylepšený dvoujádrový procesor S1P zajišťuje hladký běh všech aplikací a snímač tepové frekvence pozvedá hodinky na úroveň moderních sporttesterů.

Apple Watch Series 2

Druhá generace hodinek nabízí tenčí displej, takže je na ruce skoro neucítíte. Oproti předchozí generaci mají integrovaný GPS čip a baterii o vyšší kapacitě. Díky GPS nabízí dokonale přesné měření sportovních aktivit.

Apple Watch Series 2 nabízí voděodolnost 50 ATM, vydrží tedy potopení do půlmetrové hloubky. Jsou vybaveny dvoujádrovým procesorem S2. Oproti první generaci mají jasnější a přehlednější Retin displej.

Elegantnější designovou verzí hodinek druhé generace jsou Apple Watch Edition. Mají pouzdro z bílé zirkonové keramiky, která je lehká a odolná proti poškrábání.

Apple Watch Series 3

Nejvýkonnější z chytrých hodinek Apple Watch. Hodinky můžete připojit k WiFi, umožňují však využívat i LTE a 3G mobilní síť. Díky funkci eSIM je možné zacházet s nimi jako s prodlouženou rukou svého telefonu, aniž byste svůj smartphone museli mít u sebe. Můžete tak přijímat a uskutečňovat hovory pouze ze svých hodinek.

Výdrž baterie je stále kolem 18 hodin a hodinky podporují bezdrátové nabíjení pomocí AirPower. Hodinky mají výkonnější procesor a rychlejší internetové připojení. I na Apple Watch můžete používat Siri, která na třetí generaci hodinek mluví. Apple Watch jsou navíc vybaveny novým sportovním režimem, který nabízí intenzivní intervalový trénink.

Apple Watch Nike+

Ze spojení elektronické a sportovní ikony vznikly sportovní hodinky Apple Watch Nike+. Spojují v sobě to nejlepší z druhé a třetí generace hodinek a přináší originální sportovní design. Jsou ideálními hodinkami na sportování, svými funkcemi nahrazují i nákladné sporttestery. Sportovní pásek Nike je vyroben z lehké gumy, pouzdro je z hliníku. Hodinky navíc pořídíte v atraktivních barevných kombinacích.

Všechny kategorie
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Výprodej
Filtry a parametry
Obecné
Displej
Výkon
Připojení
Vzhled
Konstrukce
Další informace

Štítky:

Výprodej

Výrobce

Uživatelské hodnocení:

Na hvězdičkách níže zvolte minimální hodnocení uživatelů.

Velikost displeje

Velikost displeje určuje velikost úhlopříčky diagonálně protilehlých rohů v palcích (1 palec = 2,54 cm).

od: "
do: "

Dotykový displej

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje udává poměr počtu pixelů, které leží v osách X a Y. Tedy ve sloupcích a řádcích.

Velikost uložiště (GB)

Udává velikost úložiště přístroje, do nějž se ukládají aplikace, fotky, hudba a další multimediální soubory. Často jej lze doplnit o paměťovou kartu.

od: GB
do: GB

Typ procesoru

Druh procesoru určuje výpočetní výkon celého počítače.

Operační systém

Operační systém umožňuje instalování a běh aplikací.

Senzory

Bezdrátová připojení

GPS je geolokační systém pro určování polohy a následné navigaci v aplikacích s mapovými podklady.

Wi-Fi je pro smartphony naprosto stěžejní technologií. Umožňuje připojení k internetu především v domácnosti nebo v práci.

WiFi standardZobrazit pokročilý parametr

Barva řemínku

Barva

Materiál řemínku

Hmotnost (g)

od: g
do: g

Výška

od: mm
do: mm

Šířka

od: mm
do: mm

Hloubka

od: mm
do: mm

MateriálZobrazit pokročilý parametr

Materiálů a konstrukcí pouzder je celá řada, a tak si vybere takřka každý.

Materiál WatchZobrazit pokročilý parametr

Apple Watch jsou k dispozici ve třech materiálech, které mají vliv samozřejmě i na cenu hodinek.

Max. obvod řemínkuZobrazit pokročilý parametr

od: mm
do: mm

Min. obvod řemínkuZobrazit pokročilý parametr

od: mm
do: mm

Stupeň odolnosti

Originální od výrobce zařízení

Podporovaný OS

Funkce

Zrušit všechny filtry
24 produktů
Zrušit všechny filtry

Mobily Tablety Apple Audio – Video Příslušenství Smart Použité Výprodej Oblíbené Porovnávač