Zpátky do školy! Slevy na Macy, iPady, iPhone Xr nebo Beats. Vybírejte zde
Přihlásit se

Použité Apple Watch

Apple Watch jsou chytré hodinky od společnosti Apple, které disponují GPS senzorem, výškoměrem, hudebním přehrávačem a dokáží měřit váš srdeční tep, abyste tak dosáhli nejlepšího výkonu. Poskytují široké možnosti přizpůsobení, specifický design a rozsáhlé funkce. Po spárování s vaším iPhonem umožňují přijímat notifikace z telefonu. Nejnovější Apple Watch Series 3 umožňují i vyřídit telefonický hovor. App Store nabízí přes 10 000 aplikací pro Apple Watch. Jednou z nich je například Apple Health, ve které můžete dlouhodobě sledovat své úspěchy a sestavovat tabulky a grafy o svých výkonech.

Pokračovat

Vlastnosti a funkce

  • Elegantní provedení z hliníku, nerezové oceli či keramiky
  • Výměnné řemínky z různých materiálů
  • Množství aplikací z App Storu
  • Podpora HomeKit pro ovládání vaší domácnosti
  • Ovládání pomocí dotykového displeje, otočné korunky a tlačítka
  • Integrované senzory a fitness funkce
  • Lze je spárovat s iPhonem a přijímat notifikace
  • Hudební přehrávač s přístupem k iTunes

Apple Watch Series 1

První Apple Watch nabízí vše důležité, co od chytrých hodinek čekáte. Dají se spárovat s chytrým telefonem a zobrazovat tak přijímané notifikace jako jsou zprávy, nepřijaté hovory a nebo emaily.

Kromě toho jsou vhodné pro sportovní aktivity. Mají integrované senzory, které sledují vaši aktivitu a poskytují tak dlouhodobé přehledy o vašem výkonu. Během běhání nebo jízdy na kole navíc můžete ze svých Apple Watch poslouchat hudbu. Po spárování s bezdrátovými sluchátky se z nich stává dokonalý cestovní hudební přehrávač. Jde o nejlevnější Apple Watch, poskytují tak ideální poměr mezi cenou a výkonem.

Apple Watch Series 1 má hliníkové pouzdro a sportovní pásek. Uvnitř hodinek tepe systém watchOS 4, vylepšený dvoujádrový procesor S1P zajišťuje hladký běh všech aplikací a snímač tepové frekvence pozvedá hodinky na úroveň moderních sporttesterů.

Apple Watch Series 2

Druhá generace hodinek nabízí tenčí displej, takže je na ruce skoro neucítíte. Oproti předchozí generaci mají integrovaný GPS čip a baterii o vyšší kapacitě. Díky GPS nabízí dokonale přesné měření sportovních aktivit.

Apple Watch Series 2 nabízí voděodolnost 50 ATM, vydrží tedy potopení do půlmetrové hloubky. Jsou vybaveny dvoujádrovým procesorem S2. Oproti první generaci mají jasnější a přehlednější Retin displej.

Elegantnější designovou verzí hodinek druhé generace jsou Apple Watch Edition. Mají pouzdro z bílé zirkonové keramiky, která je lehká a odolná proti poškrábání.

Apple Watch Series 3

Nejvýkonnější z chytrých hodinek Apple Watch. Hodinky můžete připojit k WiFi, umožňují však využívat i LTE a 3G mobilní síť. Díky funkci eSIM je možné zacházet s nimi jako s prodlouženou rukou svého telefonu, aniž byste svůj smartphone museli mít u sebe. Můžete tak přijímat a uskutečňovat hovory pouze ze svých hodinek.

Výdrž baterie je stále kolem 18 hodin a hodinky podporují bezdrátové nabíjení pomocí AirPower. Hodinky mají výkonnější procesor a rychlejší internetové připojení. I na Apple Watch můžete používat Siri, která na třetí generaci hodinek mluví. Apple Watch jsou navíc vybaveny novým sportovním režimem, který nabízí intenzivní intervalový trénink.

Apple Watch Nike+

Ze spojení elektronické a sportovní ikony vznikly sportovní hodinky Apple Watch Nike+. Spojují v sobě to nejlepší z druhé a třetí generace hodinek a přináší originální sportovní design. Jsou ideálními hodinkami na sportování, svými funkcemi nahrazují i nákladné sporttestery. Sportovní pásek Nike je vyroben z lehké gumy, pouzdro je z hliníku. Hodinky navíc pořídíte v atraktivních barevných kombinacích.

Nejprodávanější

1
Apple Watch Series 3 42mm hliník

Nové Apple Watch Series 3 vás dostanou do formy. Koučují vás, skvěle měří srdeční tep a navíc nabídnou vestavěný výškoměr.

5 890 Kč

2
Apple Watch Series 4 40mm zlatý hliník s pískově růžovým sportovním řemínkem

Představujeme Apple Watch Series 4. V novém designu. A od základu předělané. Každou vteřinu ti pomůžou být aktivnější, zdravější a víc v kontaktu s ostatními.

6 %  z 11 290 Kč

10 690 Kč

3
Apple Watch Series 3 38mm hliník

Nové Apple Watch Series 3 vás dostanou do formy. Koučují vás, skvěle měří srdeční tep a navíc nabídnou vestavěný výškoměr.

6 490 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry