DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 999 Kč! | Smarty Store v centru Prahy otevřen jako výdejní místo!
Přihlásit se

Použité Apple Watch

Apple Watch jsou chytré hodinky od společnosti Apple, které disponují GPS senzorem, výškoměrem, hudebním přehrávačem a dokáží měřit váš srdeční tep, abyste tak dosáhli nejlepšího výkonu. Poskytují široké možnosti přizpůsobení, specifický design a rozsáhlé funkce. Po spárování s vaším iPhonem umožňují přijímat notifikace z telefonu. Nejnovější Apple Watch Series 3 umožňují i vyřídit telefonický hovor. App Store nabízí přes 10 000 aplikací pro Apple Watch. Jednou z nich je například Apple Health, ve které můžete dlouhodobě sledovat své úspěchy a sestavovat tabulky a grafy o svých výkonech.

Pokračovat

Vlastnosti a funkce

  • Elegantní provedení z hliníku, nerezové oceli či keramiky
  • Výměnné řemínky z různých materiálů
  • Množství aplikací z App Storu
  • Podpora HomeKit pro ovládání vaší domácnosti
  • Ovládání pomocí dotykového displeje, otočné korunky a tlačítka
  • Integrované senzory a fitness funkce
  • Lze je spárovat s iPhonem a přijímat notifikace
  • Hudební přehrávač s přístupem k iTunes

Apple Watch Series 1

První Apple Watch nabízí vše důležité, co od chytrých hodinek čekáte. Dají se spárovat s chytrým telefonem a zobrazovat tak přijímané notifikace jako jsou zprávy, nepřijaté hovory a nebo emaily.

Kromě toho jsou vhodné pro sportovní aktivity. Mají integrované senzory, které sledují vaši aktivitu a poskytují tak dlouhodobé přehledy o vašem výkonu. Během běhání nebo jízdy na kole navíc můžete ze svých Apple Watch poslouchat hudbu. Po spárování s bezdrátovými sluchátky se z nich stává dokonalý cestovní hudební přehrávač. Jde o nejlevnější Apple Watch, poskytují tak ideální poměr mezi cenou a výkonem.

Apple Watch Series 1 má hliníkové pouzdro a sportovní pásek. Uvnitř hodinek tepe systém watchOS 4, vylepšený dvoujádrový procesor S1P zajišťuje hladký běh všech aplikací a snímač tepové frekvence pozvedá hodinky na úroveň moderních sporttesterů.

Apple Watch Series 2

Druhá generace hodinek nabízí tenčí displej, takže je na ruce skoro neucítíte. Oproti předchozí generaci mají integrovaný GPS čip a baterii o vyšší kapacitě. Díky GPS nabízí dokonale přesné měření sportovních aktivit.

Apple Watch Series 2 nabízí voděodolnost 50 ATM, vydrží tedy potopení do půlmetrové hloubky. Jsou vybaveny dvoujádrovým procesorem S2. Oproti první generaci mají jasnější a přehlednější Retin displej.

Elegantnější designovou verzí hodinek druhé generace jsou Apple Watch Edition. Mají pouzdro z bílé zirkonové keramiky, která je lehká a odolná proti poškrábání.

Apple Watch Series 3

Nejvýkonnější z chytrých hodinek Apple Watch. Hodinky můžete připojit k WiFi, umožňují však využívat i LTE a 3G mobilní síť. Díky funkci eSIM je možné zacházet s nimi jako s prodlouženou rukou svého telefonu, aniž byste svůj smartphone museli mít u sebe. Můžete tak přijímat a uskutečňovat hovory pouze ze svých hodinek.

Výdrž baterie je stále kolem 18 hodin a hodinky podporují bezdrátové nabíjení pomocí AirPower. Hodinky mají výkonnější procesor a rychlejší internetové připojení. I na Apple Watch můžete používat Siri, která na třetí generaci hodinek mluví. Apple Watch jsou navíc vybaveny novým sportovním režimem, který nabízí intenzivní intervalový trénink.

Apple Watch Nike+

Ze spojení elektronické a sportovní ikony vznikly sportovní hodinky Apple Watch Nike+. Spojují v sobě to nejlepší z druhé a třetí generace hodinek a přináší originální sportovní design. Jsou ideálními hodinkami na sportování, svými funkcemi nahrazují i nákladné sporttestery. Sportovní pásek Nike je vyroben z lehké gumy, pouzdro je z hliníku. Hodinky navíc pořídíte v atraktivních barevných kombinacích.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Apple Watch Series 3 42mm hliník

Nové Apple Watch Series 3 vás dostanou do formy. Koučují vás, skvěle měří srdeční tep a navíc nabídnou vestavěný výškoměr.

5 %  z 4 990 Kč

4 790 Kč

2
Apple Watch Series 4 44mm hliník

Představujeme Apple Watch Series 4. V novém designu. A od základu předělané. Každou vteřinu ti pomůžou být aktivnější, zdravější a víc v kontaktu s ostatními.

7 990 Kč

3
Apple Watch Series 2 42mm hliník

Zabudovaná GPS. Voděodolnost do 50 metrů.1 Rychlý dvoujádrový procesor. A dvakrát jasnější displej. Apple Watch Series 2 počítají se všemi tvými aktivitami, motivují tě a udržují v pohybu.

4 290 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry