Přihlásit se

Použité Apple Mac

Apple Mac je řada stolních počítačů značky Apple pro soukromé i firemní použití. Apple MacBooky jsou naproti tomu přenosné počítače. Macy i přenosné MacBooky pracují s operačním systémem mac OS. Jednotlivé modely se liší podle účelu použití, výkonem i designem. Počítače od Apple však mají společného jmenovatele ve formě precizního provedení a optimalizovaného systému.

Pokračovat

iMac

iMac je výkonný počítač, který je zabudovaný v monitoru. Je ideálním počítačem pro práci v kanceláři. Zvolit můžete mezi úhlopříčkou 21,5” se 4K displejem a 27” s 5K displejem. S bezdrátovou klávesnicí Wireless Keyboard a myší Magic Mouse bude práce s iMacem dokonale jednoduchá.

iMacPro

iMac Pro je nejvýkonnějším počítačem od Applu. Procesor Intel Xeon má 18 jader, počítač je vybaven grafickou kartou AMD Vega Radeon Pro, až 4TB SSD a operační pamětí 128 GB. Je určen uživatelům, kteří mají vysoké nároky na grafiku a výkon.

Mac mini

Mac mini je miniaturní stolní počítač, který kombinuje kompaktnost a výkon. Pracuje s procesorem Intel Core i5 nebo i7. Je vhodný na práci i zábavu pro méně náročné uživatele. Je nejlevnějším ze stolních Maců.

Mac Pro

Mac Pro je naopak určen pro vysoce náročné uživatele. Disponuje procesorem Intel Xeon E5. Ten spolu s dvěma grafickými procesory zvládá střih videa nebo 3D modelování. Je možné připojit k němu až tři 5K displeje.

MacBook

Jeden z nejtenčích a přitom nejvýkonnějších notebooků na trhu má úhlopříčku 12”, jeho velikost je tedy ideální na práci i zábavu na cestách. MacBook si můžete vybrat podle druhu procesoru nebo velikosti úložiště.

MacBook Air

MacBook Air je nejlevnějším notebookem od Applu a je tak ideální pro nenáročné uživatele a studenty. Je dokonale tenký a lehký. Vysoká výdrž baterie a skvělý výkon se skrývají v dokonale kompaktním přístroji.

MacBook Pro

MacBook Pro je výkonnější notebook pro náročnější uživatele a profesionály. Díky lepšímu rozlišení Retina displeje a úhlopříčce 13” nebo 15” je ideálním přístrojem pro práci s grafikou. Jednotlivé modely se liší ve velikosti operační paměti, druhu procesoru a velikosti úložiště.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Apple MacBook Pro 15,4" Touch Bar / 2,6GHz / 16GB / 256GB / R555X / vesmírně šedý (2019)

Extrémně výkonný procesor deváte generace, dokonalý Retina displej s technologií True Tone a profesionální uživatelské prostředí, které vám otevře možnosti všemi směry. MacBook Pro (2019) vás pohltí od prvního okamžiku a potěší vyspělejším zvukem, prostorným Touch Barem i vylepšenou klávesnicí s tišší a pohodlnější odezvou.

23 %  z 69 990 Kč

53 990 Kč

2
CTO Apple MacBook Pro 15,4" Touch Bar / 2,3GHz / 32GB / 512GB / Vega 20 / vesmírně šedý (2019)

Extrémně výkonný procesor deváte generace, dokonalý Retina displej s technologií True Tone a profesionální uživatelské prostředí, které vám otevře možnosti všemi směry. MacBook Pro (2019) vás pohltí od prvního okamžiku a potěší vyspělejším zvukem, prostorným Touch Barem i vylepšenou klávesnicí s tišší a pohodlnější odezvou.

7 %  z 106 990 Kč

99 990 Kč

3
Apple MacBook Air 13,3" 1,6GHz / 8GB / 256GB/ Intel UHD Graphics 617 (2019) zlatý

Extrémně tenký, extrémně lehký a extrémně výkonný. MacBook Air (2019) s výkonem na celý den, úžasným 13,3" Retina displejem a s procesory Intel Core i5. Navíc s 8GB operační pamětí RAM již v základní výbavě.

8 %  z 38 990 Kč

35 990 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry