Použité Apple iPhone

Telefony značky Apple neboli iPhone si zakládají na designu, dokonale optimalizovaném systému a jednoduchosti ovládání. Operační systém iOS je perfektně odladěný a díky kombinaci s precizně provedeným hardwarem dokáže dostat z telefonu maximum.

Více

Apple iPhone SE (2020) zachovává design svého předchůdce, ale pyšní se lepší hardwarovou výbavou. Jde o kompaktní iPhone s dobrým výkonem.

Apple iPhone 6, 6S, 6S Plus nabízí odolnější konstrukci s větším displejem. Telefony disponují 64 bitovými procesory s vysokým výkonem, více funkcemi a kvalitnějším fotoaparátem.

Apple iPhone 7, 7 Plus mají fotoaparát s optickou stabilizací, jasnější displej, stereo reproduktory a jsou odolnější vůči pádu a vodě i prachu. K tomu mají dvojnásobnou paměť než jejich šestkoví předchůdci.

Apple iPhone 8 jsou opatřeny čipem A11 Bionic, větším úložištěm a odolnou konstrukcí, kterou neohrozí voda ani prach. Disponují bezdrátovým nabíjením.

Apple iPhone X, XR, XS patří k vlajkovým modelům. Displej zabírá celou přední stranu, čip Bionic A12 poskytuje telefonu skvělou rychlost a velkokapacitní baterie velkou výdrž. Telefon se odemyká funkcí Face ID, která povznáší míru bezpečí na novou úroveň.

Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max přináší výkon v podobě moderních čipů A13, disponuje i jemným Retina displejem a fotosoustavou složenou ze dvou nebo tří snímačů. 

Apple iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max pohání procesor A14 Bionic, je vybaven skvělým Retina XDR displejem s perfektním podáním barev 

Apple iPhone 13, 13 mini, 13 Pro Max z roku 2021 navazuje na předchozí generaci 12. Tuto řadu pohání moderní čip Apple A15 Bionic a nabízí tak skvělý výkon, perfektní fotografie, silné zabezpečení 

Apple iPhone SE (2022) se může chlubit špičkovou výbavou a skvělým výkonem. Pohání ho jeden z nejvýkonnějších čipů na světě Apple 15 Bionic a podporuje mobilní připojení 5G. 

Méně

Nemůžete najít produkt, který jste hledali?

Nastavte si hlídacího psa na použité produkty, které nejsou skladem a my vás budeme informovat, jakmile budou k dispozici.