Macbook Air 13,3" s bonusem 3 000 Kč na příslušenství. | iPhone 11 s bonusem 1 000 Kč na příslušenství.
Přihlásit se

Použité Apple iPad

Tablety s operačním systémem iOS jsou iPady. Jde o výkonný a dokonale vyladěná zařízení od společnosti Apple. Vyznačují se plynulým chodem bez zasekávání, intuitivním uživatelským prostředím a vysokou spolehlivostí. To vše je způsobeno především tím, že jsou veškeré komponenty vyladěny tak, aby do sebe dokonale zapadaly. Výrobky Apple neztrácejí hodnotu ani po letech, po čase tak máte možnost svůj starý přístroj prodat a pořídit si nové zařízení.

Pokračovat

iPady jsou vhodné jak pro soukromé, tak pro pracovní účely. Lze k nim jednoduše pomocí bluetooth připojit klávesnici a získat tak dokonalou náhradu za svůj notebook.

Apple iPad Air 2

Oproti první verzi iPadu Air má druhá generace Apple iPad Air 2 přepracovaný Retina displej, výkonnější čip A8X a vylepšený fotoaparát s vyspělou optikou. Navzdory vyššímu výkonu má tablet výdrž více než 10 hodin. Grafický výkon je až 2,5 krát vyšší než u iPadu Air. Jako všechny tablety od Applu je i Air 2 vybaven množstvím aplikací, které vám zjednoduší každodení práci i zábavu na cestách. Zrychlilo se též připojení k internetu a přenos dat. Díky větší paměti se do něj vejde vše, co potřebujete.

Apple iPad (2017)

Apple iPad (2017) je vlastně nástupcem iPadu Air. Vzhledově je velmi podobný, liší se však inovativním hardwarem, který zajišťuje vyšší výkon a rychlost než u předchůdce. Je vybaven procesorem A9 s 64 bitovou architekturou a citlivým Retina displejem. iPad disponuje nejrychlejším internetovým připojením LTE. Baterie má výdrž asi 10 hodin, iPad vás tak nebude omezovat při žádné práci. Stejně jako všechny iPady má i tento odemykání pomocí Touch ID. Vyberte si mezi stříbrnou, zlatou a nebo vesmírně šedou barvou.

Apple iPad Pro

Apple iPad Pro je určen především náročnějším uživatelům. Vysoký výkon vychází z čipu A10X Fusion. Tablet zvládá i náročnější aplikace nebo střih 4K videa. Je kompatibilní s perem Apple Pencil a bezdrátovou klávesnicí Smart Keyboard, takže je ideálním společníkem na pracovní cesty, protože dokáže dostatečně nahradit váš notebook. Vybrat si můžete mezi dvěma velikostmi, 10,5” a 12,9”. iPad 12,9” má vyšší rozlišení, které je vhodné k náročnějším grafickým úkonům.

Apple iPad mini 4

Čtvrtá generace iPadu mini je tenká jen 6,1 mm a je tak ideální pro nenáročné uživatele, kteří dávají důraz především na velikost a přenosnost zařízení. Je poháněn procesorem Apple A8. Vybírat můžete ze stříbrné, zlaté a vesmírně šedé barvy. Díky 64 bitové architektuře zvládne i náročnější aplikace. Zvolit můžete mezi 16GB, 64GB a 128GB verzí.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Apple iPad Pro 11" 512 GB Wi-Fi stříbrný (2018)

Nový iPad Pro se nabízí ve dvou velikostech. Je samá novinka. Samá obrazovka. A samý výkon. Je od základu nově navržený a po okraje nabitý našimi nejvyspělejšími technologiemi. Donutí tě přehodnotit, čeho je iPad schopný.

9 %  z 33 490 Kč

30 490 Kč

2
Apple iPad mini 256GB Wi-Fi vesmírně šedý (2019)

Milovaný iPad mini je zpět v novém kabátě. Nyní je vybaven čipem A12 Bionic s Neural Engine a podporuje Apple Pencil pro ještě více možností práce a zábavy. Nabídne 7,9” Retina displej s True Tone zobrazením. Ačkoli je mini, dokáže ohromit.

13 %  z 15 990 Kč

13 990 Kč

3
Apple iPad Pro 11" 256 GB Wi-Fi + Cellular vesmírně šedý (2018)

Nový iPad Pro se nabízí ve dvou velikostech. Je samá novinka. Samá obrazovka. A samý výkon. Je od základu nově navržený a po okraje nabitý našimi nejvyspělejšími technologiemi. Donutí tě přehodnotit, čeho je iPad schopný.

19 %  z 31 990 Kč

25 990 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry