Nechejte u nás vykoupit staré zařízení a získáte bonus 2 000 Kč k iPhone 11.
Přihlásit se

Použité Apple iPad

Tablety s operačním systémem iOS jsou iPady. Jde o výkonný a dokonale vyladěná zařízení od společnosti Apple. Vyznačují se plynulým chodem bez zasekávání, intuitivním uživatelským prostředím a vysokou spolehlivostí. To vše je způsobeno především tím, že jsou veškeré komponenty vyladěny tak, aby do sebe dokonale zapadaly. Výrobky Apple neztrácejí hodnotu ani po letech, po čase tak máte možnost svůj starý přístroj prodat a pořídit si nové zařízení.

Pokračovat

iPady jsou vhodné jak pro soukromé, tak pro pracovní účely. Lze k nim jednoduše pomocí bluetooth připojit klávesnici a získat tak dokonalou náhradu za svůj notebook.

Apple iPad Air 2

Oproti první verzi iPadu Air má druhá generace Apple iPad Air 2 přepracovaný Retina displej, výkonnější čip A8X a vylepšený fotoaparát s vyspělou optikou. Navzdory vyššímu výkonu má tablet výdrž více než 10 hodin. Grafický výkon je až 2,5 krát vyšší než u iPadu Air. Jako všechny tablety od Applu je i Air 2 vybaven množstvím aplikací, které vám zjednoduší každodení práci i zábavu na cestách. Zrychlilo se též připojení k internetu a přenos dat. Díky větší paměti se do něj vejde vše, co potřebujete.

Apple iPad (2017)

Apple iPad (2017) je vlastně nástupcem iPadu Air. Vzhledově je velmi podobný, liší se však inovativním hardwarem, který zajišťuje vyšší výkon a rychlost než u předchůdce. Je vybaven procesorem A9 s 64 bitovou architekturou a citlivým Retina displejem. iPad disponuje nejrychlejším internetovým připojením LTE. Baterie má výdrž asi 10 hodin, iPad vás tak nebude omezovat při žádné práci. Stejně jako všechny iPady má i tento odemykání pomocí Touch ID. Vyberte si mezi stříbrnou, zlatou a nebo vesmírně šedou barvou.

Apple iPad Pro

Apple iPad Pro je určen především náročnějším uživatelům. Vysoký výkon vychází z čipu A10X Fusion. Tablet zvládá i náročnější aplikace nebo střih 4K videa. Je kompatibilní s perem Apple Pencil a bezdrátovou klávesnicí Smart Keyboard, takže je ideálním společníkem na pracovní cesty, protože dokáže dostatečně nahradit váš notebook. Vybrat si můžete mezi dvěma velikostmi, 10,5” a 12,9”. iPad 12,9” má vyšší rozlišení, které je vhodné k náročnějším grafickým úkonům.

Apple iPad mini 4

Čtvrtá generace iPadu mini je tenká jen 6,1 mm a je tak ideální pro nenáročné uživatele, kteří dávají důraz především na velikost a přenosnost zařízení. Je poháněn procesorem Apple A8. Vybírat můžete ze stříbrné, zlaté a vesmírně šedé barvy. Díky 64 bitové architektuře zvládne i náročnější aplikace. Zvolit můžete mezi 16GB, 64GB a 128GB verzí.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Apple iPad Air 64GB Wi-Fi vesmírně šedý (2019)

Ty nejvýkonnější technologie v 6,1 mm tenkém a půl kila těžkém těle. To je iPad Air. Nabízí jasný 10,5palcový Retina displej s True Tone zobrazením. Je poháněn super výkonným čipem A12 Bionic s Neural Enginem. Podporuje Apple Pencil a Smart Keyboard. Není jen pro profesionály.

14 %  z 14 479 Kč

12 479 Kč

2
Apple iPad 10,2" 32GB Wi-Fi vesmírně šedý (2019)

Nový iPad v sobě spojuje výkon a možnosti počítače s jednoduchým ovládáním a všestranností, jaké od počítače nečekáš. Teď je ale ještě šikovnější – podporuje Smart Keyboard s klávesami plné velikosti, má větší, 10,2palcový Retina displej a využívá úžasné nové možnosti iPadOS. Na iPad si člověk rychle zvykne.

11 %  z 9 889 Kč

8 889 Kč

3
Apple iPad 10,2" 128GB Wi-Fi vesmírně šedý (2019)

Nový iPad v sobě spojuje výkon a možnosti počítače s jednoduchým ovládáním a všestranností, jaké od počítače nečekáš. Teď je ale ještě šikovnější – podporuje Smart Keyboard s klávesami plné velikosti, má větší, 10,2palcový Retina displej a využívá úžasné nové možnosti iPadOS. Na iPad si člověk rychle zvykne.

13 %  z 12 479 Kč

10 979 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry