Pouzdra na kolo

Fanoušci cyklistiky jistě ocení výhody pouzder na kolo. Své zařízení můžete připevnit na řídítka nebo do taštičky umístěné na rámu kola. Záleží na tom, zda chcete zařízení za jízdy využívat či nikoli.

Pokračovat

Praktickou výbavou na kolo je i pouzdro nebo držák na mobilní telefon. Rozdíl mezi nimi je většinou takový, že do držáku své zařízení pouze zacvaknete, kdežto pouzdro jej zároveň chrání.

Držák na řídítka

Takový držák se pomocí jednoduché objímky připevní na řídítka a umožní vám nadále využívat váš smartphone naplno. Nevýhodou držáku je nedostatečná ochrana vašeho smartphonu před pádem či vnějšími vlivy. Pokud potřebujete zvýšenou ochranu, pořiďte si spíše pouzdro na kolo, ve kterém bude telefon v bezpečí proti vodě i prachu.

Pouzdro na řídítka

Pokud během jízdy aktivně využíváte GPS funkce telefonu, pořiďte si pouzdro na kolo. Jde vlastně o taštičku s průhledným okýnkem, která se jednoduše nasadí na rám kola a vy do ní poté pohodlně vložíte telefon. Toto pouzdro je vodotěsné a umožní vám nadále ovládat váš smartphone. Může být univerzální nebo na míru konkrétnímu modelu.

Taška na kolo

Pokud se chystáte své chytré zařízení pouze bezpečně převézt, stačí vám taška na kolo. Ta má tu výhodu, že do ní krom zařízení uložíte i další věci jako např. nářadí na opravu, pumpičku či pláštěnku.

Skrýt

Nejprodávanější

1
SWISSTEN voděodolné pouzdro na kolo typ 1 černé

Voděodolné pouzdro na kolo SWISSTEN pro smartphony s displejem 5,4" - 6,7".

41 %  z 499 Kč

299 Kč

2
Epico Bicycle Phone Bag černá

Must have pro milovníky jízdy na kole. Epico Bicycle Phone Bag je ochranná taška pro mobilní telefon, chrání proti nárazům, clona proti slunečnímu záření, voděodolné pouzdro, prostor pro další příslušenství.

499 Kč

3
WILD MAN pouzdro pro mobilní telefon na rám ES3 černé

Univerzální pouzdro na rám kola výrobce WILD MAN.

9 %  z 559 Kč

509 Kč

Zobrazit dalších 6 produktůSkrýt posledních 6 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry