Přihlásit se

Pouzdra na notebooky

Předností notebooku je to, že se s ním můžete přemísťovat z místa na místo. Taky jsme mu kvůli tomu dali přednost před klasickým stolním počítačem? Nezapomeňte mu ale pořídit taky slušivý obleček v podobě pouzdra, které ho během cesty ochrání před škrábanci a jiným poškozením.

Pokračovat

Pouzdra, batohy a brašny na notebook oceníte vždy, když s notebookem cestujete. Kdo by s ním taky jel třeba tramvají nebo autobusem v ruce, že? Pouzdro je ideální, když ho dáváte do batohu nebo tašky k ostatním věcem. Pouzdro zabere jen minimum místa, službu ale udělá obrovskou. Většinou nemá žádné ucho na přenášení, to ale v tašce nebo batohu ani trochu nevadí.

Jak vybrat pouzdro na notebook?

  • Nejdůležitějším parametrem je rozměr. Ten je třeba přizpůsobit velikosti notebooku. Řídit se můžete úhlopříčkou notebooku, mnohem lepší je ale porovnat vnější rozměry notebooku s vnitřním rozměrem pouzdra. Přeci jen se i notebooky o stejné úhlopříčce mnohdy liší.
  • Dalším kritériem výběru je materiál. Jakému dáte přednost? Nylonu, polyesteru, kůži nebo neoprenu?

Skrýt

Nejprodávanější

1
Guess Quilted pouzdro pro 13" notebook černé

Elegantní pouzdro módní značky Guess se dvěma kapsami pro 13“ notebook či Macbook dostatečně ochrání vložený laptop před povrchovým poškozením i menšími pády.

39 %  z 1 190 Kč

735 Kč

2
FIXED Campus nylonové pouzdro pro tablety a notebooky 12" - 13" šedé

Ochranné pouzdro z extra odolného nylonu FIXED Campus ochrání váš notebook uvnitř batohu či jiného zavazadla. Vhodné pro všechny tablety a notebooky 12" - 13".

29 %  z 299 Kč

214 Kč

3
Sleeve pouzdro pro Lenovo Yoga Smart Tab

Elegantní pouzdro pro tablet Yoga Smart Tab s ochrannou fólií na displej.

35 %  z 558 Kč

366 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry