Podpořte náš obchod v soutěži ShopRoku 2017 - Hlasovat

Pouzdra a kryty

lednový výprodej

Nejen displej, ale i další části vašeho zařízení je třeba chránit krytem. Pouzdra a kryty lze dělit podle míry ochrany, kterou poskytují vašemu přístroji, nebo podle způsobu využití.

Pouzdra mohou být silikonová, sportovní, voděodolná, univerzální, a nebo vysoce odolná. Mimo to známe i pouzdra speciální, například taková, která dobijí vaše zařízení, nebo chytrá pouzdra s průhlednou přední částí. Některá pouzdra fungují zároveň jako dokovací stanice, jiná zase slouží k zavěšení či opření vašeho zařízení.

Pouzdra na kolo

Fanoušci cyklistiky jistě ocení výhody pouzdra na kolo. Své zařízení můžete připevnit na řídítka kola několika způsoby. Buď pomocí objímky, na které je pevně připevněn kryt, do něhož se přístroj jednoduše zacvakne, nebo ve formě taštičky, která se připevní na kolo obdobným způsobem, a zařízení lze do ní jednoduše uložit. Přes transparentní TPU je pak jasně vidět displej přístroje. Taštička má tu výhodu, že do ní krom zařízení uložíte i další věci.

Silikonová pouzdra

Další možností, jak ochránit váš přístroj, je silikonové pouzdro. Jeho velkou výhodou je, že dokonale obemkne tělo zařízení a díky své povrchové úpravě přesně padne do ruky uživatele. Pouzdra jsou k dostání v mnoha barevných provedeních, často bývají i vzorovaná. Silikonové pouzdro chrání vaše zařízení před poškozením a dokáže utlumit i případný pád.

Univerzální pouzdra

Do této kategorie řadíme všechna pouzdra, která nějakým způsobem chrání naše zařízení. Jsou vyrobena z různého materiálu a vybrat si je můžete podle velikosti úhlopříčky vašeho přístroje. Patří sem pouzdra flipová, plastové i silikonové zadní kryty, sportovní pouzdra od neoficiálních výrobců, kapsičky na telefon nebo brašny.Velkou výhodou univerzálních krytů a pouzder je nižší cena a rozmanitý výběr. Nevýhodou je absence přídatných funkcí nebo omezená kompatibilita s vaším zařízením.

Odolná pouzdra

Odolná pouzdra byla vytvořena kvůli důkladnější ochraně vašeho zařízení. Hodí se, pokud zařízení vystavujete náročnějším vlivům a používáte-li jej například v terénu. Odolné pouzdro je také vhodné pro malé děti. Takové pouzdro má často zpevněné tělo a rohy, je odolné vůči nízkým a vysokým teplotám, pádu z výšky, i proti písku, prachu a postříkaní vodou. Množství těchto krytů bývá často označeno vojenskou certifikací. Mezi odolná pouzdra lze například zařadit i ta vodotěsná.

Voděodolná pouzdra

Voděodolná pouzdra bývají vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Většinou jde o dokonale těsnící silikonové pouzdro, které vaše zařízení chrání před vnějšími vlivy. Pouzdro poskytuje plnohodnotný přístup ke všem tlačítkům a funkcím, takže nijak neomezuje práci se zařízením. Voděodolná pouzdra využijete na kole či motorce stejně jako na letní dovolené. Odolná pouzdra seženeme na mobilní telefon, tablet i kameru.

Sportovní pouzdra

Pouzdra určená pro nadšené sportovce jsou často umístěna na paži uživatele, nebo mohou mít formu pásku. Jejich hlavní podmínkou je, aby nenarušovala pohyb sportovce a zároveň mu umožnila pohodlné přenášení chytrého zařízení. Přístroj je v pouzdru upevněn podobně jako v klasickém krytu. Uživatel má možnost nadále zařízení plnohodnotně využívat, připojit k němu sluchátka nebo ovládat fitness aplikace. Sportovní pouzdra bývají často vybavena kapsičkou pro umístění platební karty, dokladů a bankovek či drobných mincí.

Flipová pouzdra

Tento typ pouzder je určen především pro pracovní účely. Pouzdro je zpravidla vyrobeno z koženky, ta luxusnější pak z pravé kůže. Zavírají se jako kniha a často mívají zapínání na patentku nebo magnet. Zařízení jednoduše zacvakneme do spodní části pouzdra, a horní částí bezpečně přikryjeme displej. U tohoto typu se navíc často setkáváme i s přídatnou kapsičkou, kam můžeme uložit bankovky či kartu. Některá disponují šikovným výřezem, skrz nějž vidíme tu část displeje ukazující notifikace. Flipová pouzdra mohou sloužit i jako stojánek.

Pouzdra s baterií

Tato pouzdra se stávají velkým hitem především díky své praktičnosti. S tímto krytem můžete zapomenout na powerbanky, kryt sám se totiž stane vaší záložní baterií. Při nasazení pouzdra se stav baterie zobrazuje jednoduše na zamčené obrazovce zařízení.Do této kategorie můžeme zařadit i tzv. dokovací stanice, které kombinují funkce pouzdra, stojánku a nabíječky. Vaše zařízení mohou dobíjet i některé druhy držáků, např. držák na kolo či do auta.

==Chytrá pouzdra=Chytrá pouzdra mívají často velmi rafinovaně řešené vlastnosti. Některá mají vpředu okýnko, kterým vidíme část displeje. Jiná mají dokonce poloprůhlednou celou přední část, která tak uživateli dovoluje kontrolovat notifikace, aniž by odklopil přední díl. Jiná se pyšní množstvím možností opření či zavěšení vašeho zařízení. Setkáme se i s pouzdry, která jsou vybavena úchyty na ruce. Vaše zařízení se vám tak bude snadněji držet a riziko, že vyklouzne z ruky, je menší.

Všechny kategorie

Oblíbení výrobci:

Smarty |
Samsung |
FIXED |
Apple |
Celly

Pouzdra a kryty pro:

Vyberte značku a model.
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Rozbalené
Doprodej
Akce
Filtry a parametry
Obecné
Výkon
Technické parametry
Připojení
Vzhled
Konstrukce
Další informace
Kategorie produktu

Štítky:

Rozbalené
Doprodej
Akce
Novinka
Výprodej

Oblíbení výrobci

Zobrazit všechny výrobce

Ostatní výrobci

A B C D E F G H I J K L M N O R S T U V W X Z

Uživatelské hodnocení:

Na hvězdičkách níže zvolte minimální hodnocení uživatelů.

Maximální výdrž baterie

od: h
do: h

Senzory

Kapacita (mAh)

Výdrž baterie ovlivňuje celá řada aspektů. Tím nejzásadnějším je její kapacita udávaná v mAh (miliampérhodinách).

od: mAh
do: mAh

Bezdrátové nabíjení Qi

Technologie umožňující bezdrátové nabíjení pomocí speciální nabíječky.

Bezdrátová připojení

Barva

Typ pouzdra

Typ pouzdra známe buď na míru konkrétnímu přístroji či jako univerzální pouzdro pro telefony podobných rozměrů.

Typ nabíječky

Nabíječka slouží k dobíjení akumulátoru smartphonu či tabletu.

Hmotnost (g)

od: g
do: g

Hloubka

od: mm
do: mm

MateriálZobrazit pokročilý parametr

Materiálů a konstrukcí pouzder je celá řada, a tak si vybere takřka každý.

Druh pouzdra

Známe celou řadu pouzder. Například kapsa, s klávesnicí, flip, brašna či bumper.

Typ držáku

Udává zda se jedná o držák univerzální pro více druhů telefonů nebo o specializovaný držák pro konkrétní přístroj.

Stupeň odolnosti

Druh držáku

Způsob uchyceníZobrazit pokročilý parametr

Výška (vnitřní rozměry)Zobrazit pokročilý parametr

od:
do:

Šířka (vnitřní rozměry)Zobrazit pokročilý parametr

od: mm
do: mm

Originální od výrobce zařízení

Odolnost

Průchozí konektorZobrazit pokročilý parametr

Kloub otočný 360°Zobrazit pokročilý parametr

Dle užití

Zrušit všechny filtry
3366 produktů
Zrušit všechny filtry