Očekávaná řada Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paldean Fates je tady!

Nejnovější rozšíření je silně inspirováno staršími sériemi Hidden Fates a Shining Fates, a to znamená jediné - návrat Shiny Pokémonů!

Všichni trenéři se můžou těšit na více než 130 Shiny Pokémonů v čele s Shiny Pikachu, Shiny Ceruledge, Shiny Tinkaton nebo Shiny Dondozo. Navíc se objeví i sada Shiny Tera Pokémon ex (ano, i Charizard bude) a další Pokémoni ex z minulosti i budoucnosti.

Vyvolení Pokémoni Shiny budou i ve fullartovém provedení a co je naprostá bomba jsou hypervzácné karty s novým a jedinečným foilovým efektem.

Série vychází v několika vlnách, tak s námi zůstaň ve spojení a sleduj všechny termíny.

Pokémon TCG: SV4.5 Paldean Fates - Elite Trainer Box

Elite Trainer Box jako povinnost pro všechny Pokémon trenéry nabídne nejen skvěle provedený box, ale i 9 boosterů, full-art foilovou promo kartu Shiny Mimikyu, tematické obaly na karty, karty energie a hromadu dalšího obsahu.

Pokémon TCG: SV4.5 Paldean Fates - Tech Sticker Collection

Toto balení nabízí hned tři provedení a liší se hlavně foilovou promo kartou. Vybereš si Shiny Fidough, Shiny Greavard nebo Shiny Maschiff? V edici najdeš i super sticker dle vybraného shiny Pokémona a také 3 boostery.

Všechny Pokémon TCG: SV4.5 Paldean Fates balení

Celá série samozřejmě nabízí spoustu druhů balení a nejlepší možnost, jak je poznat, je se s nimi seznámit na vlastní pěst.