Už 24. 5. otevíráme novou prodejnu Smarty.cz v NC CityPark Jihlava. Exkluzivní slevy, které platí celý víkend, se dozvíš ZDE.

Podložky pod myš

Počítačová myš patří mezi základní periferie každého počítače i notebooku, neobejdete se bez ní doma ani při práci. Jezdit podložkou jen tak po stole ale není vždy efektivní, nedělá to dobře ani zápěstí. Oba problémy může vyřešit dobře vybraná podložka pod myš.

Více

Jak vybrat podložku pod myš?

Možná si ji také vybíráte podle vzhledu jako většina lidí, design ale rozhodně není tím nejdůležitějším parametrem, na který bychom se měli dívat. Na čem tedy záleží víc než na vzhledu?

  • Za jakým účelem a pod jakou myš si podložku vybíráte? Hledáte klasickou kancelářskou podložku, herní podložku, ergonomickou podložku nebo podložku nejen pod myš, ale i pod klávesnici?
  • Velikost podložky volte podle velikosti vaší dlaně a myši, pod kterou ji vybíráte. Klasické kancelářské podložky měří 400 mm, setkat se ale můžete i s menšími. Velké podložky naopak mohou mít klidně 1000x500 mm.
  • Z jakého materiálu by podložka měla být? Příjemné jsou textilní podložky s gelovou výplní, které mohou být i ergonomické, kromě textilu se ale podložky vyrábí i ze silikonu, plastu nebo syntetické kůže.
  • Jaké další funkce a vlastnosti u podložky oceníte? Co třeba bezdrátové nabíjení nebo podsvícení podložky?
  • Až teď přichází na řadu ten design.

Méně