Herní konzole PlayStation 5

Seznam se s PlayStation 5 (Slim), nejnovější a nejvýkonnější herní konzolí od společnosti Sony. Jedná se o zmenšenou a vylepšenou verzi klasické PS5, která přináší nevídaný výkon, rychlost i inovativní funkce v novém designu. I zde si můžeš vybrat ze dvou modelů, PS5 (Slim) s mechanikou nebo digitální edici.

Více

Hlavní přednosti PlayStation 5 (Slim)

  • Menší velikost a hmotnost oproti původní PS5.
  • Větší uložiště interního SSD disku.
  • Podpora HDR 8K výstupu a 4K rozlišení při 120 FPS.
  • 8jádrový/16vláknový procesor AMD Ryzen 2.
  • Grafický čip AMD RDNA 2 s výkonem 10,28 TFLOP.
  • Možnost dokoupení originální Blu-ray mechaniky k digitální edici.

Ultimátní výkon v menším těle

I když je PlayStation 5 (Slim) až o 30 % štíhlejší i menší a o 18 % lehčí (v případě digitální edice dokonce o 24 %), neztrácí nic ze svého výkonu. Pokud se svou konzolí rád cestuješ, nebo bojuješ s dostatkem místa, kompaktnější rozměry jistě oceníš.

Víš, že PS5 (Slim) digitální edice je dokonce o 800 g lehčí než původní PS5 verze bez mechaniky? Na rozdíl 700 g se dostaneš v případě, pokud k ní připojíš originální Blu-ray mechaniku.

Vyšší kapacita SSD disku

PS5 (Slim) si v tomto případě polepšil o 175 GB oproti původní verzi a jeho kapacita narostla na krásných 1 TB. Načítání her s obrovskými otevřenými světy tak bude ještě rychlejší i díky vylepšenému přístupu k SSD.

Podpora 4K při 120 FPS s frekvencí výstupu 120 Hz

Dokonalému hernímu zážitku už nic nebrání. Užij si každou hru v těch nejvyšších detailech ruku v ruce s tím nejplynulejším obrazem.

PlayStation 5 (Slim) a chlazení?

Otázka, která zajímá nejednoho hráče, ovšem i pro ně máme skvělou zprávu. I když je systém chlazení nepatrně menší a došlo i ke změně uspořádání, stále zde zůstává chlazení kapalným kovem, díky čemuž PS5 (Slim) dosahuje stejných teplot jako jeho větší předchůdce.

Nové funkce a technologie

Nech se uchvátit 3D audio výstupem díky inovativnímu Tempest Enginu. Aby sis 3D zvuk užil naplno, není zapotřebí vlastnit speciální sluchátka či reproduktory, ale vystačíš si i se svou televizí.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat