Nabídka pro firmy Nové
Košík

Chytré osvětlení Philips HUE

Systém chytrého LED osvětlení Philips Hue představuje moderní, energeticky úsporný a intuitivní způsob osvětlení vašeho domova. Roli prostého světleného zdroje posouvá na estetický a funkční prvek, se kterým navodíte správnou atmosféru při každé příležitosti. V kombinaci s vlastními ovladači a a doprovodnou aplikací je ovládání doslova hrou.

Více

Modelové řady svítidel

Při výběru vhodného svítidla máte na výběr ze tří modelových řad, a také různé tvary, velikosti žárovek, nebo celých svítidel. White zjednodušuje ovládání osvětlení, White Ambience mimo to navodí chladné i teplé tóny a White and Color Ambience vám přinese zcela nové zážitky prostřednictvím vašeho osvětlení plnoé barevných tónů, zážitků a překvapení.

Řada White

Se základní řadou White získáte bíle svítící žárovku a hned několik intuitivních funkcí i nastavení, která vám napomohou s fungováním vaší domácnosti. Intenzitu světla lze volit plynule dle vašeho přání. Ze své ložnice, kuchyně, nebo třeba ze sedadla vašeho automobilu, zkrátka z jakéhokoliv místa, kde máte k dispozici internet, můžete spravovat svá světla. Už vás nebude trápit otázka, zda se v té koupelně stále svítí. Automatizaci můžete nastavit třeba když odjíždíte pryč a máte obavy z vykradení bytu. Nabudíte dojem, že jste nikdy neodjeli.

Řada White Ambience

Pro náročnější aplikace je zde řada White Ambience, která dokáže bílé světlo zabarvit. Navodí chladné tóny pro maximální soustředění, nebo naopak dovoluje více se uvolnit s teplým, hřejivým světlem. Pomůže vám také se vstáváním. Můžete počítat se všemi funkcemi, jaké podporuje řada nižší.

Řada White and Color Ambience

Nechte svůj příbytek prostoupit barvy a připravte se na nové zážitky s produkty White and Color Ambience. Sledování filmů, hraní her, nebo poslech hudby se stane strhujícím zážitkem díky synchronizaci s osvětlením. Pokud chcete spíše odpočívat, tak vyberte svůj oblíbený odstín a pohodlně se usaďte. S takovými možnostmi je navození té správné atmosféry zkrátka hračka. Jakožto vrcholová řada nabízí i všechny dříve zmíněné funkce.

Instalace svítidel

Instalace je velmi jednoduchá. K žárovkám, které pasují do standartních patic, bezdrátově připojíte přestupní stanici tzv. Hue Brigde. Zmíněný uzel poté připojíte k Wi-Fi routeru pomocí síťového kabelu a systém je již funkční. Pak stačí jen stáhnout aplikaci Philips Hue, ve které snadno nalezete své žárovky, a hra světel může začít. Objevujte celou škálu funkcí, zkoušejte, aranžujte, pusťte uzdu fantazii.

Bridge zvládne připojení až 50 různých svítidel a navíc můžete ještě připojít až 10 kusů přislušenství (např. dálková ovládání) Hue, které ještě vylepší zážitek z používání.

Aplikace Philips HUE

Aplikace dostupná pro iOS i Android zařízení bude vaším věrným pomocníkem, se kterým můžete pohodlně spravovat celou vaši světelnou síť. Světla v jednotlivých pokojích sdružujte pod jednu hlavičku a ovládejte je společně. Intenzita světla, barevný tón, i vypínač vám bude k dispozici ve formě dlaždice umístěné v přehledném menu. Můžete vybírat z 16 miliónů barev, anebo zvolit jeden z osvědčených receptů.

Podpora Apple HomeKit

Příznivce chytré techniky potěší plná podpora Apple HomeKit včetně hlasové asistentky Siri a widgety i na Apple Watch. I když máte plné ruce, tak jednoduchým hlasovým pokynem zapnete světla, změníte barvu, nebo upravíte jas. Stálé aktualizace technologie ZigBee LigthLink, na kterém je Hue postaven, přináší konstantní vylepšení a úpravy vašeho systému.

Příslušenství Philisp HUE

Pro ještě lepší ergonomii a pohodlí je připraven sortiment příslušenství, se kterým bude řízení osvětlení ještě intuitivnější a více ergonomické. Různé vypínače, a dokonce i senzor pohybu, vám ovládání velmi zjednoduší.

Méně