Přihlásit se

Online meeting

Doba jde kupředu, už dávno neplatí, že se musíme s obchodními partnery nebo známými scházet osobně. Poslední dobou jsme si zvykli na virtuální setkávání, uspořádat ho ale není jen tak. Kdo si ho chce taky vyzkoušet, ten si nejdřív musí pořídit potřebnou výbavu.

Pokračovat

Co všechno budete pro online meeting potřebovat?

Určitě si říkáte, že stačí počítač. No fajn, to se jistě s protějškem spojíte. Ale uvidíte se? Uslyšíte? Potřebujete tedy i:

  • Kameru pro videokonferenci
  • Mikrofon
  • Sluchátka (můžete klidně vsadit na sluchátka s mikrofonem)
  • Někoho potěší náhlavní soustava, jakou mají operátoři
  • Hodit se může i stolní nebo přenosný reproduktor

Skrýt

Nejprodávanější

1
Jabra Speak 710 USB BT MS

Přenosný hlasový komunikátor Jabra SPEAK 710 USB-BT s duálním připojením přes Bluetooth 4.2 s dosahem až 30 metrů nebo pomocí USB 2.0. Disponuje všesměrovým mikrofonem, nabíjením přes USB, prvotřídním výkonem 10 W a hmotností pouhých 298 gramů.

5 990 Kč

2
Plantronics Blackwire C3220 USB-A

Náhlavní souprava, jenž skvěle poslouží telefonním operátorům i jednotlivcům. Pohodlné zpracování hlavového mostu i náušníků Směrový mikrofon s pasivním potlačením hluku okolí. Připojení skrze USB.

43 %  z 1 400 Kč

810 Kč

3
Jabra Evolve 65 Duo USB-BT

Pohodlná sluchátka určená potřebám kontaktních center i zároveň jednotlivcům. Jsou obohacena o citlivé mikrofony s možností odfiltrování hluku okolí. Moderní technologie zpracují signál bez prodlev a odstraní nepříjemné a škodlivé zvuky o vysokých frekvencí. Snadné možnosti připojení a široká kompatibilita zajistí jednoduchou instalaci.

3 990 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry