Smart GeForce - nejlepší nabídka grafických karet

Hledáš grafickou kartu, která má perfektní výkon a ještě k tomu ji pořídíš za super cenu? Přinášíme ti nejlepší nabídku grafických karet GeForce RTX™ řady 30! A díky nim získáš také moderní herní technologie jako NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex nebo ray tracing pro ten nejlepší herní zážitek.

Zahraj si stovky her s dokonalým herním zážitkem, tvoř a posouvej svou kreativitu s GeForce RTX™ grafickými kartami řady 30. Pohání je architektura Ampere, neboli 2. generace architektury NVIDIA RTX , s novými jádry RT, jádry Tensor a streaming multiprocesory, která poskytuje nejrealističtější ray-tracovanou grafiku a špičkové funkce umělé inteligence.

Vyšperkované technologie pro to nejlepší hraní

  • NVIDIA DLSS neboli technologie poháněná umělou inteligencí dodává výkonu ještě větší rychlost, aniž by došlo ke snížení kvality obrazu. Tato technologie se používá až ve 180 hrách, kde díky chytrému upscalingu (upravuje kvalitu obrazu z nižšího rozlišení na vyšší) naprosto zásadně vylepšuje výkon gafické karty.

  • NVIDIA Reflex je funkce, která snižuje latenci systému, což znamená, že akce probíhají rychleji (každý stisk klávesy nebo kliknutí myši se na monitoru zobrazí dříve) a hra je zábavnější a svižnější. Získej obrovskou výhodu oproti soupeřům a reaguj dříve.

  • Ray-tracing aneb zlatý grál herní grafiky je velmi důležitou funkcí. A co umí? Přináší ti reálnou grafiku ve filmové kvalitě a simuluje fyzikální chování světla.

Co dalšího v sobě grafické karty RTX 30 ukrývají?

  • Ovladače Game Ready - Zažij nejlepší herní zážitek díky precizně vyladěným ovladačům Game Ready, které poskytují maximální výkon a spolehlivost. Jsou testovány na tisících hardwarových konfigurací s několika generacemi grafických karet a jsou navrženy podle nejvyšších standardů kvality.

  • GeForce Experience - Vždy ten nejlepší výkon i ve zbrusu nových hrách. Nezbytným doplňkem pro grafické karty je také GeForce Experience, který udrží ovladače aktuální a optimalizuje nastavení více než tisíce her. Navíc ti také umožní optimalizovat herní nastavení jediným kliknutím, sdílet nejlepší okamžiky díky technologii NVIDIA ShadowPlay™ nebo například pořizovat úžasné fotografie ze hry díky NVIDIA Ansel.

  • NVIDIA Broadcast - Aplikace Broadcast promění jakoukoliv místnost v domácí studio. Posuň svůj livestream, voice chat i videokonferenční hovory na novou úroveň pomocí hlasu a videa s podporou umělé inteligence. Odstranění hluku a ozvěny, vytvoření si ideálních podmínek pozadí, odstranění zrnění z videa a automatická kompozice obrazu webkamer, kdy budeš vždy ve středu záběru, i když se budeš pohybovat, je samozřejmostí.

 
5