Aktuální rychlost doručení
objednávek u zboží skladem
Prodejny Smarty.cz a výdejní
místa po ČR: 0-2 dny
Express Praha
Do 24 hodin
Doručení domů
2-3 dny
Produkty označené stromečkem
vám doručíme do Vánoc.

Marvel's Midnight Suns s grafickými kartami GeForce RTX™ 30

Veď tým superhrdinů i nadpřirozených válečníků z univerza Marvel a pokus se zabránit Matce démonů v naplnění starobylé věštby. Využij výkon GeForce RTX™ řady 30 s výkonem zvýšeným díky NVIDIA DLSS, vylepšenými ray-tracovanými efekty a nejlepší odezvou NVIDIA Reflex. Získej ty nejlepší zážitky s RTX ON.

Zažij výkon s GeForce RTX™ řady 30

Nová hra Marvel's Midnight Suns je taktická RPG od tvůrců série XCOM, ve které si zahraješ za slavné superhrdiny. Získej Marvel's Midnight Suns při nákupu akční grafické karty nebo PC s GeForce RTX™ 3090 Ti, 3090, 3080 Ti, 3080, 3070 Ti, 3070, 3060 Ti či 3060.

Nejvyšší úroveň výkonu, nejplynulejší hraní a nejvěrnější grafika

Užívej si dokonalé hraní s pohlcujícím ray tracingem, obrovským zvýšením výkonu pomocí umělé inteligence s NVIDIA DLSS a bezkonkurenční odezvou ve hře s NVIDIA Reflex.

Ray-tracing aneb zlatý grál herní grafiky je velmi důležitou funkcí. A co umí? Přináší ti reálnou grafiku ve filmové kvalitě a simuluje fyzikální chování světla.

NVIDIA Reflex je funkce, která snižuje latenci systému, což znamená, že akce probíhají rychleji a hra je zábavnější a svižnější.

NVIDIA DLSS neboli technologie poháněná umělou inteligencí dodává výkonu ještě větší rychlost, aniž by došlo ke snížení kvality obrazu a snímky jsou tak krásné a ostré. Tato technologie se používá až ve 180 hrách, kde zrychluje výkon až trojnásobně.