Užij si Warhammer 40,000: Darktide s grafickými kartami GeForce RTX 30

Bojuj se silami Chaosu díky výkonu grafické karty GeForce RTX řady 30, která ti poskytne ty nejlepší zážitky. Postav se hordám krvežíznivých nepřátel v této oceňované sérii s technologií NVIDIA DLSS zvyšující výkon umělé inteligence, úžasnými ray-tracovanými efekty a nejlepší odezvou díky NVIDIA Reflex. Ovládni situaci a získej zpět město Tertium s RTX On.

Pociť výkon GeForce RTX řady 30

Nová hra Warhammer 40,000: Darktide je koopeerativní hra od oceňovaného týmu, který stojí za sérií Vermintide. Získej Warhammer 40,000: Darktide - Imperial Edition při nákupu akční grafické karty nebo PC s GeForce RTX 3090 Ti, 3090, 3080 Ti, 3080, 3070 Ti, 3070, 3060 Ti či 3060.

Na co se ve hře můžeš těšit?

  • Balíček Loyalist: Pomocí 4 unikátních outfitů, 8 vzorů skinů na zbraně, jednoho setu pokrývek hlavy a tetování Ogryn můžeš stylově vymýtit kacířství.

  • Veterán Mortisu - rámeček portrétu: Kosmetický rámeček portrétu sloužící k uctění památky padlých obránců úlového města Tertium.

  • Batoh Caducades: Kosmetický batoh pro lidské postavy. Tento batoh padlých vojáků z planety Cadia, byl znovu upraven tak, aby sloužil těm, kteří jsou stále naživu a bojují.

  • 2500 Aquilas (prémiová měna)

Nejvyšší úroveň výkonu, nejplynulejší hraní a nejvěrnější grafika

Užívej si dokonalé hraní s pohlcujícím ray tracingem, obrovským zvýšením výkonu pomocí umělé inteligence s NVIDIA DLSS, bezkonkurenční odezvou ve hře s NVIDIA Reflex a hlasem i videem využívajícím umělou inteligenci v NVIDIA Broadcast.

Ray-tracing aneb zlatý grál herní grafiky je velmi důležitou funkcí. A co umí? Přináší ti reálnou grafiku ve filmové kvalitě a simuluje fyzikální chování světla.

NVIDIA Reflex je funkce, která snižuje latenci systému, což znamená, že akce probíhají rychleji a hra je zábavnější a svižnější.

NVIDIA DLSS neboli technologie poháněná umělou inteligencí dodává výkonu ještě větší rychlost, aniž by došlo ke snížení kvality obrazu a snímky jsou tak krásné a ostré. Tato technologie se používá až ve 180 hrách, kde zrychluje výkon až trojnásobně.

Aplikace Broadcast umí proměnit jakoukoliv místnost v domácí studio. Posuň svůj livestream, voice chat i videokonferenční hovory na novou úroveň pomocí hlasu a videa s podporou umělé inteligence. Odstranění hluku a ozvěny, vytvoření si ideálních podmínek pozadí, odstranění zrnění z videa a automatická kompozice obrazu webkamer, kdy budeš vždy ve středu záběru, i když se budeš pohybovat, je samozřejmostí.

 
2