Aktuální rychlost doručení
objednávek u zboží skladem
Prodejny Smarty.cz a výdejní
místa po ČR: 0-2 dny
Express Praha
Do 24 hodin
Doručení domů
2-3 dny
Produkty označené stromečkem
vám doručíme do Vánoc.

Grafická karta Nvidia GeForce RTX 4070 Ti - Víc než rychlost

Vybav se pro úžasné hraní a tvorbu třetí grafickou kartou nové generace 4nm čipů NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 Ti. Je vyrobena na základě ultraefektivní architektury NVIDIA Ada Lovelace. Zažij rychlý ray tracing, výkon akcelerovaný umělou inteligencí s DLSS 3, nové způsoby tvorby a mnoho dalšího. Tahle karta tě svým výkonem opravdu nadchne, přesvědč se sám.

Architektura NVIDIA Ada Lovelace: Předběhla svůj čas i hry.

Co obsahuje a co umí?

 • Nové streaming multiprocesory - až dvojnásobný výkon a energetická efektivita
 • Jádra Tensor 4. generace - až čtyřnásobný výkon díky DLSS 3 oproti renderování hrubým výkonem
 • Jádra RT 3. generace - až dvojnásobný výkon ray tracingu
 • Architektura NVIDIA Ada Lovelace - špičkové grafické karty
 • Dedikovaná jádra RT- realistická a pohlcující grafika
 • NVIDIA DLSS 3 - výkon akcelerovaný umělou inteligencí
 • Platforma NVIDIA Reflex s nízkou latencí - odezva, která vyhrává hry
 • Encoder NVIDIA - stvořeno pro live streaming
 • Aplikace NVIDIA Broadcast - hlas a video vylepšené umělou inteligencí
 • NVIDIA Studio - popožeň svoji kreativitu
 • Ovladače Game Ready a Studio - výkon a spolehlivost

Ray Tracing - Hyperrealistická. Hyperrychlá.

Architektura Ada přináší v plné parádě výkon ray tracingu, který simuluje chování světla ve skutečném světě. Díky výkonu grafických karet RTX řady 40 a jader RT 3. generace si můžeš užívat neuvěřitelně detailní virtuální světy jako nikdy předtím.

NVIDIA DLSS 3 - Znásobený výkon díky AI.

DLSS je revoluční milník v grafice s umělou inteligencí, která ohromně zvyšuje výkon. K vytváření většího množství vysoce kvalitních snímků využívá DLSS 3, běžící na grafických kartách GeForce RTX™ řady 40, umělou inteligenci, nová jádra Tensor 4. generace a akcelerátor optického toku.

NVIDIA Reflex - O vítězství se rozhoduje v milisekundách.

NVIDIA Reflex a grafické karty GeForce RTX řady 40 poskytují nejnižší latenci a nejlepší odezvu pro maximální výhodu proti soupeřům. Technologie Reflex je navržena pro vylepšení latence systému a její měření, umožňuje rychlejší zacílení, lepší reakci a nejpřesnější míření v kompetitivních hrách.

Top nástroje pro kreativitu

NVIDIA Studio - Tvé nápady akcelerované platformou NVIDIA Studio.

Posuň své kreativní projekty na novou úroveň díky ovladačům NVIDIA Studio. Grafické karty RTX 40 nabízejí skvělý výkon díky hardwaru pro 3D renderování, úpravu videa a grafický design. Zažij akceleraci RTX bohatou na funkce v top kreativních aplikacích, špičkové ovladače NVIDIA Studio a sadu exkluzivních nástrojů.

Encoder NVIDIA - Stream snů.

Staň se středem pozornosti díky neuvěřitelné grafice a plynulému streamování bez trhání. Díky encoderu NVIDIA (NVENC) 8. generace přináší grafické karty GeForce novou éru kvalitního streamování s podporou kódování AV1 nové generace navržené tak, aby poskytovalo vyšší efektivitu než technologie H.264, a umožnilo skvělé streamy.

NVIDIA Broadcast - Tvé domácí studio s umělou inteligencí.

Aplikace NVIDIA Broadcast promění každou místnost na domácí studio. Vylepši své livestreamy, videochaty a konferenční hovory s výkonnými efekty umělé inteligence jako odstranění hluku či ozvěny v místnosti.

NVIDIA Omniverse - Propoj své kreativní světy s vesmírem plným neomezených možností.

NVIDIA Omniverse™ je platforma pro spolupráci na 3D designu v rámci sady nástrojů NVIDIA Studio pro tvůrce. Byla vyvinuta, aby akcelerovala pracovní postupy, sjednocovala aplikace a přiváděla tvé nápady rychle k životu.

NVIDIA Canvas - Aplikace, která obohacuje malování o umělou inteligenci.

Využij umělou inteligenci a proměň jednoduché tahy štětcem na realistickou krajinu. Vytvářej pozadí a urychli průzkum konceptů.

Další funkce a výhody

Ovladače Game Ready

Ovladače GeForce Game Ready poskytují nejlepší zážitek ve hrách. Jsou precizně vyladěny ve spolupráci s vývojáři a rozsáhle testovány napříč tisíci hardwarových konfigurací pro maximální výkon a spolehlivost.

GeForce Experience

Nahrávej a sdílej s kamarády videa, screenshoty a livestreamy. Udržuj své ovladače aktuální a optimalizuj nastavení svých her. GeForce Experience je nezbytný společník tvé grafické karty GeForce.

Monitory NVIDIA G-SYNC

Hraj naprosto plynule a bez trhání s vysokou obnovovací frekvencí, s HDR a mnohem více. Tohle je nepřekonatelný herní monitor, který musí mít každý vášnivý hráč.

NVIDIA Ansel

Udělej ze svých screenshotů umění pomocí výkonného fotorežimu ve hře, který ti umožní pořizovat HDR fotografie, fotografie v super rozlišení a fotografie s rozsahem 360°.

Virtuální realita

Nejvýkonnější grafické karty poskytují ten nejplynulejší a nejintenzivnější zážitek s virtuální realitou.

Resizable BAR

Resizable BAR je pokročilá funkce rozhraní PCI Express, která umožňuje CPU přistupovat k celé vyrovnávací paměti grafické karty najednou, což zvyšuje výkon v celé řadě her.