Získej Redfall Bite Back Edition společně s GeForce RTX řady 40

Odhal pravdu a získej zpět Redfall díky dokonalému ray tracingu a umělé inteligenci poháněné kartami GeForce RTX řady 40. Vydej se do temnoty a poraz legii upírů díky technologii NVIDIA DLSS 3 poháněné umělou inteligencí, která ti poskytne maximální výkon, detailnímu ray tracingu a s nejlepší odezvou díky NVIDIA Reflex. Odhal tajemství upíří apokalypsy s RTX ON.

Technologie pro lepší hraní

 • Ray-tracing aneb zlatý grál herní grafiky je velmi důležitou funkcí. A co umí? Přináší ti reálnou grafiku ve filmové kvalitě a simuluje fyzikální chování světla.

 • NVIDIA DLSS neboli technologie poháněná umělou inteligencí dodává výkonu ještě větší rychlost, aniž by došlo ke snížení kvality obrazu. Tato technologie se používá až ve 180 hrách, kde díky chytrému upscalingu (upravuje kvalitu obrazu z nižšího rozlišení na vyšší) naprosto zásadně vylepšuje výkon gafické karty.

 • NVIDIA Reflex je funkce, která snižuje latenci systému, což znamená, že akce probíhají rychleji (každý stisk klávesy nebo kliknutí myši se na monitoru zobrazí dříve) a hra je zábavnější a svižnější. Získej obrovskou výhodu oproti soupeřům a reaguj dříve.

Redfall Bite Back Edition

Hra Redfall je kooperativní FPS střílečka s otevřeným světem od oceňovaného týmu Arkane Austin, který stál za hrami Prey a Dishonored. Získej ten nejlepší zážitek z hraní hry Redfall na PC díky NVIDIA DLSS 3, ray tracingu a NVIDIA Reflex.

Získej po omezenou dobu Redfall Bite Back Edition v hodnotě 2 349 Kč společně s nákupem akční grafické karty GeForce RTX 4090, 4080, 4070 Ti nebo PC s těmito grafickými kartami či grafickou kartou pro notebooky RTX 4090 nebo 4080.

Co Redfall za tuto cenu obsahuje?

 • Základní hra Redfall
 • Redfall Hero Pass s balíčkem Two Future Heroes
 • Skin na zbraně Laser Beam
 • Doplněk zbraně Tactical Knife Stake
 • Oblek Northern Expedition (Devinder)
 • Oblek Exes in the Dark (Jacob)
 • Oblek War Clothes (Layla)
 • Oblek Engineer Volunteer (Remi)

Pokyny K Uplatnění

Uplatni Svůj Balíček v GeForce Experience

Chceš-Li Uplatnit Svůj Akční Kód v Ge Force Experience, Postupuj Podle Následujících Kroků:

1. Nainstaluj si akční grafickou kartu.

2. Aktualizuj na poslední verzi GeForce Experience (verze 3.18 nebo novější) nebo si ji nainstaluj.

3. Otevři GeForce Experience a přihlas se.

4. V pravém horním rohu přejdi do rozevírací nabídky účtu a vyber položku „UPLATNIT“.

5. Zadej kód balíčku, který jsi obdržel(a) při nákupu akčního balíčku.

6. Řiď se zbývajícími pokyny na obrazovce.

7. Jedná-li se o hru na Steamu, Uplay, Battle.Net či Origin, budeš vyzván(a) k přihlášení k účtu elektronického obchodu, kde hru obdržíš. Pokud je hra z jiného digitálního obchodu, obdržíš druhý kód, který můžeš uplatnit v klientovi daného obchodu.

8. Potřebuješ-li pomoc při řešení potíží, navštiv stránku s našimi častými dotazy zde. Pokud se problémy nepodařilo vyřešit, kontaktuj náš tým zákaznické podpory.

Pokud chceš uplatnit odměnu GeForce NOW, začni přihlášením ke svému účtu GeForce NOW a klikni na možnost „uplatnit“.