JRC prodejna OC Mercury České Budějovice bude trvale uzavřena od 19.6. Nejbližší prodejna JRC se nachází v OC IGY České Budějovice.

Marvel’s Spider-Man Remastered s grafickými kartami GeForce RTX 30

Získej hru Marvel’s Spider-Man Remastered s vybranými kartami GeForce RTX řady 30 a vžij se do role Petera Parkera. Díky vylepšeným funkcím si budeš připadat, že sám proskakuješ celým marvelovským městem New York.

Zachraň město a staň se hrdinou

Zatímco se Spider-Man snaží o vyvážení svého chaotického života doma i v práci, čeká ho boj o osud marvelovského města New Yorku. Vžij se do jeho role, povstaň a zachraň město díky výkonu GeForce RTX řady 30. Poraz ikonické padouchy díky výkonu NVIDIA DLSS vylepšenému umělou inteligencí a užívej si neuvěřitelný ray-tracovaný obraz, až se budeš ve hře Marvel’s Spider-Man Remastered prohánět marvelovským centrem New Yorku plného života a příběhu.

Neuvěřitelný výkon GeForce RTX řady 30

Tento výkon tě opravdu dostane. Zahraj si za postavu Petera Parkera a dostaň všechny zločince a ikonické marvelovské padouchy do pavučiny. Světy Petera Parkera a Spidermana se střetávají v originálním příběhu nabitým několika akcemi. Díky ray-tracovaným obrazům, DLSS zvyšujícím výkon a DLAA zvyšujícím kvalitu obrazu prožiješ tuto pavoučí postavu a celou hru, jako bys tam byl. Nenech si tento zážitek ujít a staň se na chvíli marvelovským hrdinou.

Pusť se do hraní

Díky grafickým kartám RTX řady 30 si takto můžeš zahrát několik her s neuvěřitelným zážitkem. Více než 150 top her a aplikací totiž používá RTX k vykreslování realistické grafiky s opravdu vysokým výkonem a špičkovými novými funkcemi umělé inteligence jako jsou Ray-tracing, NVIDIA DLSSNVIDIA Broadcast. A jaké jsou jejich přednosti?

Funkce Ray-tracing je svatým grálem herní grafiky. Simuluje fyzikální chování světla a přináší ti reálnou grafiku ve filmové kvalitě tak, jak to nikdy předtím nebylo možné.

Technologie DLSS využívá sílu neuronových sítí se strojovým učením, tím zvyšuje snímkovou frekvenci a generuje krásné, ostré snímky ve tvých hrách.

Aplikace Broadcast naopak promění jakoukoliv místnost v domácí studio. Posuň svůj livestream, voice chat i videokonferenční hovory na novou úroveň pomocí hlasu a videa s podporou umělé inteligence.

Grafické karty RTX řady 30 přináší dokonalý výkon pro hráče i tvůrce a mění způsob, jakým hrajeme a tvoříme. Vyzkoušej jejich výkon i ty a staň se hráčem dnešní doby.