Špičková řada telefonů Xiaomi 13

Představujeme ti novinky Xiaomi z řady 13. Konkrétně se jedná o modely Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro. Ukrývají v sobě vše, co od telefonu očekáváš. Ultrarychlý výkon, profesionální fotoaparát pro mistrovská díla, rychlé nabíjení, skvělý displej, a to vše a ještě mnohem více v elegantním designu. Získej navíc bonus k výkupu tvého starého zařízení až 3 000 Kč.

Jak získat výkupní bonus až 3 000 Kč?

  1. Pořiď si jednu z novinek řady Xiaomi 13 od 13. 3. do 16. 4. 2023 a získej výkupní bonus až 3 000 Kč k výkupu tvého starého funkčního zařízení (telefon, tablet či chytré hodinky). *
  2. Po nákupu nového telefonu Xiaomi 13 se zaregistruj na www.vymenzaxiaomi.cz včetně registrace tvého starého zařízení a zaeviduj potřebné údaje k realizaci výkupu.
  3. Vyber typ svého původního zařízení a vyplň informace o stavu zařízení dle zadaných otázek. Na základě odpovědí ti bude navrhnuta předpokládaná výkupní cena.
  4. Zároveň vyber model a nahraj do svého registračního profilu IMEI nového zařízení z Xiaomi 13 řady (Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13, Xiaomi 13 Lite) a jeho čitelný doklad o zaplacení (faktura, účtenka).
  5. Objednej si svoz tvého původního zařízení nebo jej odnes na podací místo PPL. Pro staré zařízení přijedeme k tobě domů a doprava je zdarma.
  6. Po přijetí tvého starého zařízení a jeho validaci bude potvrzena výkupní cena. Pokud budeš souhlasit s konečnou výkupní cenou, částka bude včetně jednorázového výkupního bonusu v hodnotě 3 000 Kč v případě Xiaomi 13 a 13 Pro a 1 000 Kč v případě Xiaomi 13 Lite vyplacena na tebou zvolený bankovní účet.

Xiaomi 13 Pro

Nejnadupanější a vrcholný model Xiaomi 13 Pro nabízí špičkový výkon a vylepšenou grafiku s nejnovějším procesorem Snapdragon® 8 Gen 2. Díky němu ti telefon zajistí celodenní výdrž baterie a nebudeš se muset bát, že by tě nechal ve štychu. A pokud se náhodou vybije, na 100 % se nabije ještě dřív, než si uděláš kafe a zdlábneš svačinku. Stačí mu k tomu pouze 19 minut díky 120W HyperCharge nabíjení. Ano, takhle rychlé to je.

Perfektní obraz si užiješ díky 6,73" WQHD+ dynamickém 120 Hz AMOLED displeji se super hladkou odezvou.

Fotoaparát je asi tím největším klenotem, který v sobě tento model ukrývá. Profesionální objektivy Leica, na kterých si Xiaomi dalo opravdu záležet, ti umožní zachytit mistrovské fotografie. Je vybaven 50 MPx trojitým kamerovým systémem s ohniskovou vzdáleností 14 mm (ultraširokoúhlý záběr), 23 mm (širokoúhlý záběr) až po 75 mm (teleobjektiv). Je vybaven nejsilnější výpočetní fotografickou schopností Xiaomi ProFocus, což mu umožňuje automaticky zaostřit na produkty v pohybu a rychlé zachycení snímků. Za zmínku stojí i dva fotografické styly Leica Authentic Look a Leica Vibrant Look, díky kterým dokáže telefon zachytit skutečné vztahy mezi světlými a tmavými scénami.

Xiaomi 13

Xiaomi 13 má ve svém křehkém těle mnohem více, než se na první pohled může zdát. Stejně jako model 13 Pro disponuje nejnovějším procesorem Snapdragon® 8 Gen 2, který zajistí dlouhou výdrž baterie. Je poháněn 67W turbo nabíjením a na 100 % se nabije za pouhých 38 minut.

V jeho eleganci se skrývá krása v podobě 6,36" AMOLED displeje s adaptivní frekvencí 120 Hz a ultratenký rámeček pro lehký pocit v rukou.

Jeho největší předností je však trojitý fotoaparát navržený společně se společností Leica (stejně jako již představený model 13 Pro). 23 mm Leica hlavní fotoaparát (50 MPx) nabízí profesionální kvalitu obrazu, 15 mm Leica ultra širokoúhlý objektiv (12 Mpx) je schopen zachytit nádherné scenérie a 75 mm Leica teleobjektiv (10 Mpx) se postará o zvýraznění objektů. I tento model disponuje funkcí Xiaomi ProFocus a dvěma fotografickými styly.

Xiaomi 13 Lite

Xiaomi si pro nás připravilo kromě dvou zmíněných modelů také novinku Xiaomi 13 Lite, která je perfektní volbou pro všechny, kteří očekávají kvalitní výkon za ještě lepší cenu.

Jeho procesor Snapdragon® 7 Gen 1 umožňuje výkon vlajkové lodi s 67W kabelovým turbo nabíjením na 100 % za 40 minut. Přichází také se zakřiveným 6,55" AMOLED displejem v neuvěřitelně lehkém a tenkém designu a je vybaven 50MPx trojitým fotoaparátem, který dokáže zachytit fotografie na mistrovské úrovni.

Tento model lze zakoupit již nyní. Předobjednávkové bonusy se na něj tedy nevztahují.

K modelu řady Xiaomi 13 získáš další výhodné dárky

Výměna displeje zdarma

Ačkoliv nechceme nic přivolávat, tahle nabídka se ti třeba jednou bude hodit. Pokud se ti náhodou něco s tvým novým Xiaomi 13 stane, máš nárok na jednu výměnu displeje zcela zdarma.

Tento nárok počíná běžet dnem zakoupení a lze ho využít po dobu 6 měsíců v případě nezaviněného poškození nebo rozbití displeje.

Bonus se vztahuje pouze k zakoupení Xiaomi 13.

YouTube Premium

S YouTube Premium si užiješ přehrávání své oblíbené hudby, podcastů a videí bez reklam s možností offline přehrávání, a to vše na 3 měsíce.

Tento bonus se vztahuje ke všem novinkám Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro i Xiaomi 13 Lite.

Google One

2TB prostoru na Google One? Stačí pípnout. Pořiď si jednu z novinek Xiaomi řady 13 a získej cloudové úložiště s automatickým zálohováním na 6 měsíců zdarma.

Nulové splátky

Točí se ti ze všech těch bonusů a výhod hlava? Tak teď se bude točit ještě víc, protože všechny modely z řady Xiaomi 13 u nás můžeš navíc nakoupit na splátky a bez navýšení! Podívej se, jak to funguje.


 * Výkupní cena tvého starého přístroje vychází z ceny dle aktuální situace na trhu a z výkupní kategorie A až D.